X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Łazienki
łazienka
Opracowanie: Deante
Źródło: Deante

Pomysł na łazienkę

Urządzając własną łazienkę, pragniemy stworzyć miejsce komfortowe i funkcjonalne, a przy tym zapewniające atmosferę relaksu i prywatności. Dla jednych idealną strefą odpoczynku będzie wykończony z przepychem salon kąpielowy, z kolei inni wolą surowy minimalizm.
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Drzwi podkreślające charakter łazienki

Idealna łazienka powinna łączyć w sobie funkcjonalność, komfort oraz nastrój sprzyjający odpoczynkowi. Urządzając ją należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na armaturę i ceramikę sanitarną, ale również na odpowiednią stolarkę drzwiową. Decor i Vitrio to kolekcje drzwi firmy Stolbud Włoszczowa, które podkreślą indywidualny charakter łazienki. Skrzydła z pierwszej serii doskonale sprawdzą się w klasycznym pomieszczeniu, natomiast drzwi Vitrio będą ciekawym akcentem minimalistycznego wnętrza.
łazienka
Opracowanie: Madix
Źródło: Madix

Łazienkowa układanka

Wybierając nową aranżację łazienki dużo uwagi przykładamy do estetyki oglądanych rozwiązań. Wszystkie elementy przyszłego wystroju powinny być przecież przyjemne dla oka. Warto jednak pamiętać, że muszą one też zapewniać pełen komfort korzystania z pomieszczenia.

Każde wnętrze może mieć swój własny, niepowtarzalny styl. Dlatego kupując meble, kafelki czy armaturę korzystamy z różnych, często zaskakujących inspiracji.
Superplan Plus – Otoczenie
Opracowanie: Kaldewei Polska Sp. z o.o.
Źródło: Kaldewei Polska Sp. z o.o.

Nowa, elegancka forma uznanego arcydzieła

Łazienka coraz częściej staje się wyrazem nowej estetyki. Niezmiennie obowiązuje trend zmierzający w kierunku projektowania przestrzeni prysznicowych w płaszczyźnie podłogi, które stanowiąc często centralny punkt pomieszczenia, łączą w sobie wyjątkową swobodę ruchów oraz najwyższy poziom przestrzennej przejrzystości i klarowności.
Lustro jako element dekoracji wnętrza
Opracowanie: Inni Sp. z o.o
Źródło: Inni Sp. z o.o

Lustereczko, powiedz przecie…

Lustro zwykło nam się kojarzyć jako przedmiot funkcjonalny. Często zapominamy o jego roli jako pięknego przedmiotu samego w sobie. Wszak służy nam do celów estetycznych - ale zwykle to nasz własny wygląd poprawiamy dzięki patrzeniu w zwierciadło. Dlatego zwykle wieszamy je tam, gdzie jest ono nam najbardziej potrzebne - w łazience, często także w hallu. Spróbujmy jednak spojrzeć raz nie w lustro, a na lustro – jako przedmiot nie tylko użyteczny, ale i piękny – jako przedmiot, dzięki któremu nasze wnętrza zyskują nową treść.
Baterie Vegane firmy Valvex
Opracowanie: Valvex S.A
Źródło: Valvex S.A

Królowa wśród baterii

Firma Valvex to czołowy producent baterii łazienkowych i kuchennych – Vegane zajmuje honorowe miejsce wśród masy propozycji tego wiodącego wytwórcy. Dlaczego? Cóż, kolekcja to prawdziwa perełka w świecie armatury kuchennej i łazienkowej. Z jednej strony niezwykle innowacyjna, z drugiej pełna klasycznych, sprawdzonych od lat rozwiązań. Całość łączy niezwykła funkcjonalność i precyzja. Czego chcieć więcej od baterii?
Wanna Kaldewei BASSINO
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Łazienka przyszłości

Wyniki specjalnego studium przygotowanego na zlecenie firmy KALDEWEI pokazują, że łazienka zyskuje coraz wyższą rangę, jako przestrzeń idealna do wyrażenia własnego ja i odcięcia się od stresującej codzienności.
brodzik
Opracowanie: KALDEWEI
Źródło: KALDEWEI

Przyszłość łazienki

W ostatnim czasie zasadniczo zmieniły się preferencje konsumenckie w stosunku do wzornictwa i funkcji nowoczesnej łazienki. Łazienka jest dzisiaj dla respondentów przede wszystkim przestrzenią, w której mogą być sobą, miejscem ulokowanym poza codziennością. Stąd tendencja do wyłączenia z niej lub ukrycia elementów czysto funkcjonalnych takich jak pralka, czy toaleta.
Meble łazienkowe Domino Sanitec KOŁO
Opracowanie: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Meble łazienkowe – jakość, styl i funkcjonalność

Dobór mebli do łazienki nie jest sprawą łatwą i oczywistą. Poza estetyką są jeszcze kwestie funkcjonalności i jakość wykonania. Meble KOŁO są projektowane i konstruowane specjalnie z myślą o łazienkach - dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom zachowują swoje walory użytkowe i estetyczne przez wiele lat.
Wanna Glamo firmy Excellent
Opracowanie: PR Solutions
Źródło: PR Solutions

Hydromasaż utrzymany w czystości

Dzięki wannie z hydromasażem w każdej domowej łazience może powstać wyjątkowe centrum relaksu i odnowy biologicznej. Aby kąpiel w takiej wannie przynosiła oczekiwane doznania, bardzo ważne jest jednak właściwe dbanie o utrzymanie czystości i higieny instalacji. Pomoże nam w tym szereg rozwiązań technicznych, w które wyposażone są dostępne na rynku systemy hydromasażu.