X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Łazienki
Opracowanie: ALESSI

Zaprojektuj łazienkę z stylowymi bateriami

Rozplanowując pomieszczenie do codziennej higieny, jest do wyboru, kupienia i montażu dwie grupy modułów, tworzących wyposażenie łazienek. Na pierwszy ogień idą meble łazienkowe. Nadają one charakter pomieszczeniu. Umieją sprawiać wrażenie ciepła i miękkości. Niektórzy ludzie wybierają z kolei minimalistyczne sprzęty, doceniając praktyczność.
Opracowanie: Coram Poland

Prysznic w malej łazience

Mała powierzchnia łazienki to duży kłopot. Jest tego świadom każdy, kto próbuje umieścić jak najwyższą liczbę urządzeń, takich jak zestawy prysznicowe i muszle klozetowe, mając do dyspozycji mocno ograniczoną przestrzeń. Całość powinna być ułożona z wyczuciem, żeby idealnie zużyć przestrzeń, zachowując sporą użyteczność, a jednocześnie nie przeładować łazienki.
łazienki
Opracowanie: KERAMAG

Łazienka, która płynie

Seria Flow 300 to nowoczesna wizja aranżacji wykreowana przez wybitnego niemieckiego projektanta Hadi Teherani, będąca kontynuacją linii produktów Flow. Dzięki ceramice i meblom z tej kolekcji nasza łazienka nabierze lekkości i płynności morskich fal.

Urządzanie małej łazienki

Urządzenie małej łazienki to nie lada wyzwanie. W niewielkim pomieszczeniu liczy się każdy centymetr, dlatego ważne jest rozmieszczenie zabudowy łazienkowej: mebli, armatury, ceramiki pralki oraz ogrzewania. Aranżacja małej łazienki często jest wynikiem nie tylko zastosowania różnych „trików”, ale nierzadko także wielu kompromisów i wyrzeczeń.
Domowa strefa relaksu
Opracowanie: PARA PAINTS
Źródło: PARA PAINTS

Domowa strefa relaksu

Salon kąpielowy z prawdziwego zdarzenie to marzenie każdej kobiety. Coraz więcej architektów wnętrz proponuje, aby w mieszkaniach o dużej powierzchni połączyć go ... z sypialnią.
aranżacja łazienki
Opracowanie: Sanitec KOŁO
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/seria_caprice_marki_kolo.jpg

Łazienka tradycyjna, czy nowoczesna?

Tradycyjne, owalne kształty czy nowoczesna geometria i minimalizm? Aranżacja łazienki powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też ściśle współgrać z gustem użytkowników. Przed podjęciem decyzji o jej wystroju, warto zastanowić się jaka stylistyka jest nam najbliższa...