X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Oświetlenie
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Moc billboardów

O ile prowadzisz działalność gospodarczą, z pewnością zastanawiałeś się często, jak dobrze się wypromować. Teraz niezwykle popularna jest reklama sieciowa, a także prowadzenie Public Relations przez portale społecznościowe. Nieustannie chętnie wykupywane przez reklamodawców są teksty ogłoszeniowe w prasie papierowej. Jednakże my najbardziej polecamy znaną ludzkości od tysiącleci reklamę plakatową.
Diody LED
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Neonowe iluminacje dla każdego

Jeżeli posiadamy własny bar albo sklep trzeba go dobrze zaprezentować dobrze oświetlając. Wspaniale oświetlona witryna, widoczny z daleka szyld, z pewnością sprawią, że nasze miejsce wpadnie w pamięć przechodniom.
lampy
Opracowanie: Technolux
Źródło: Technolux

Które lampy wybrać do salonu w naszym domu?

Przywykliśmy do górnych lamp i chyba te kupujemy powszechnie. Niewielki pokój dzienny oświetlony w ten sposób zgubi własną głębię i okaże się, że jest nieprzyjemnie oświetlony. W jaki sposób zaplanować ustawienie światła?
Ogrodowe oczko
Opracowanie: jpopesku1
Źródło: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – praktyczne oświetlenie posesji

Praktycznie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe możemy zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad drzwiami wejściowymi do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak być mało praktyczne. W jaki sposób dobrać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio nam służyły? Jak oszczędzać prąd gdy kupujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą być również dekoracją?
Aranżacja wnętrz
Źródło: www.homplex.pl

Nowoczesna aranżacja i style wnętrz

Zaznaczam od razu, ten poradnik został stworzony przez mężczyznę i dla mężczyzny. Dla pań wyglądać zapewne będzie na nieco toporny, dla designera wnętrz wręcz prostacki. Ja jednak mam na celu uczynić prostszym panu, którego zadaniem jest dekorowanie mieszkania własnoręcznie, ciężki temat, jakim jest wystrój wnętrz.
Design i ekologia
Opracowanie: StartBull
Źródło: StartBull

Nowoczesne i ekologiczne oświetlenie

Trwa moda na dekorowanie światłem. Jest ono elementem koniecznym dla dobrej ekspozycji budynków, wnętrz i przedmiotów. Oświetlenie w domach to już nie tylko żyrandol i lampka, ale podświetlanie szafek, schodów, obrazów, wanny i wszystkiego co uznamy za warte podkreślenia.
schody
Opracowanie: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Oświetlenie schodów i ciągów komunikacyjnych

W dużych przestrzeniach komercyjnych, często wypełnionych dużą ilością symboli, barwnych reklam i odwiedzających ciężko odnaleźć właściwą drogę.
lampy wiszące
Opracowanie: Le Pukka Concept Store
Źródło: www.lepukka.pl

Stwórz nastrój wnętrza z Le Pukka Concept Store

Dzięki designerskim lampom można stworzyć niepowtarzalny nastrój we wszystkich pomieszczeniach domu.
żyrandol
Opracowanie: Maxlight
Źródło: Maxlight

Najnowsza kolekcja lamp Maxlight 2011/2012

Maxlight to marka oświetlenia, będąca autorskim projektem Max-Fliz, firmy prowadzącej salony kompleksowego wyposażenia wnętrz. Od lat specjaliści Max-Fliz popularyzują w Polsce najnowsze światowe trendy stylistyczne, czego wyrazem jest m. in. najnowsza kolekcja Maxlight.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Opracowanie: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Dom pełen światła

Tradycyjna lampa umieszczona w centrum sufitu odchodzi już do lamusa. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii oświetleniowych oraz nowym rozwiązaniom materiałowo - konstrukcyjnym projektanci zyskali możliwość budowania architektury wnętrza światłem. Dodatkowo, wykorzystując przyjazną środowisku technologię LED, mogą godzić naturalną, ludzką potrzebę przebywania w dobrze doświetlonych pomieszczeniach z ogólnoświatowym trendem oszczędzania energii, nie rezygnując z wyszukanych pomysłów aranżacyjnych.