X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Fiskars
Niezastąpiona pomoc w kuchni
Opracowanie: Fiskars
Źródło: Fiskars

Niezastąpiona pomoc w kuchni

Przygotowywanie potraw może być łatwe, przyjemne i inspirujące. Funkcjonalne akcesoria fiskars są niezastąpione w każdej kuchni. Linia Functional Form zawiera szeroką ofertę kuchennych akcesoriów, zaprojektowanych z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagającej grupy użytkowników.
Nóż – zaufany partner w kuchni
Opracowanie: Fiskars
Źródło: Fiskars

Nóż – zaufany partner w kuchni

Nie sposób obejść się bez nich w kuchni. Właściwie pielęgnowane, dobrze przechowywane i prawidłowo używane są najbardziej zaufanymi pomocnikami. Różnią się kształtem, długością, rodzajem rączki i wyglądem. Te najlepsze są solidne, odpowiednio wyważone i pewnie leżą w dłoni. W rękach zawodowca są w stanie zdziałać cuda. Domowemu amatorowi kuchni zaoszczędzą wiele nerwów i czasu. Mowa oczywiście o nożach i to nie byle jakich. Fiskars – producent z 365 - letnią historią radzi, jak w prosty sposób skompletować swój podstawowy zestaw noży.
Noże Fiskars Functional Form
Opracowanie: Profundo PR
Źródło: Profundo PR

Niezastąpione w każdej kuchni

Linia Functional Form firmy Fiskars to zestaw noży przeznaczonych do codziennego użytkowania. Zróżnicowany wachlarz asortymentu pozwala na wybór odpowiedniego noża, w zależności od indywidualnych potrzeb.
Naczynia kuchenne Fiskars Functional Form
Opracowanie: Profundo PR
Źródło: Profundo PR

Dyskretna elegancja naczyń kuchennych

Produkty Fiskars z serii Functional Form wyróżnia ergonomia, funkcjonalność i dyskretna elegancja. Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, bądź anodyzowanego aluminium, naczynia kuchenne ułatwią przygotowanie nawet najbardziej wyszukanych potraw.
Akcesoria Fiskars Functional Form
Opracowanie: Fiskars
Źródło: Fiskars

Niezastąpione akcesoria kuchenne

Mimo iż listopadowa aura w dalszym ciągu nas rozpieszcza, niektórzy powoli zaczynają odczuwać jesienną chandrę – nic dziwnego, dni stają się szare, dżdżyste i coraz krótsze. Na szczęście w listopadzie będziemy mieli dwie idealne okazje do świętowania i dobrej zabawy w gronie przyjaciół.
Akcesoria Fiskars Functional Form
Opracowanie: Fiskars
Źródło: Fiskars

Owocowy zawrót głowy

Wiosną zwiększa się zapotrzebowanie na wita­miny, mikroelementy i antyoksydanty, dlatego warto jeść świeże owoce oraz warzywa. fiskars oferuje zestaw kuchennych akcesoriów do owoców z linii Functional Form, którymi możemy obierać, dzielić na części, kroić, wyciskać, drylować…
Sztućce marki Fiskars
Opracowanie: Fiskars
Źródło: Fiskars

Kuchenne potyczki – czyli jak dbać o ostrza, naczynia i sztućce?

Co robić, by nasze noże się nie tępiły, które naczynia możemy myć w zmywarce? Jak uniknąć plam rdzy na sztućcach? Żywot nawet najlepszych i najdroższych naczyń będzie krótki, jeżeli nie będziemy ich odpowiednio czyścić i pielęgnować. Fiskars, producent kultowych naczyń i akcesoriów kuchennych, przygotował kilka praktycznych wskazówek, które pomogą odpowiednio zadbać o naszych kuchennych pomocników.