X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Chrapanie
chrapanie
Opracowanie: timsnell

Chrapanie

Nie przesypiasz kolejnej nocy. Stopień twojego rozdrażnienia sięga zenitu, na niego nie możesz już patrzeć i żałujesz, że nie macie osobnych sypialni. A wszystko przez to jego chrapanie
chrapanie

Chrapanie – męska rzecz?

Zwykło się mówić, że mężczyznom nie wypada płakać. A co z chrapaniem? Czy nieodłącznie kojarzy się ono z męską naturą? Czy może coraz mniej pasuje do obrazu współczesnego mężczyzny, który częściej niż kiedyś zdaje sobie sprawę, że nie tylko wygląd, ale również zdrowie ma znaczenie.
Zdrowy sen
Opracowanie: Tempur
Źródło: Tempur

Chrapanie: czym się objawia i jak leczyć

Stałe zmęczenie, uczucie niewyspania nawet po kilkugodzinnym spoczynku czy drzemki w ciągu dnia – tym może zakończyć się z pozoru niewinne chrapanie. Choć często bywa obiektem żartów, nie wolno lekceważyć tej dolegliwości, szczególnie w przypadku towarzyszących jej ryzykownych dla zdrowia bezdechów. Jak z nią walczyć?
Medycyna estetyczna dla mężczyzn
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Medycyna estetyczna dla mężczyzn

Sukces zawodowy, lepsze samopoczucie lub większe powodzenie u kobiet to główne powody dla których mężczyźni coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna. Na jakie zabiegi najczęściej decydują się Panowie?