X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zlewozmywaki
Zlewozmywak Cepelik
Opracowanie: Deante
Źródło: Deante

Cepelik – nowe oblicze zlewozmywaka Deante

Podczas tegorocznej edycji Łódź Design Festival, włoska firma Emo design zaprezentowała nietypowy produkt, który powstał w ścisłej współpracy z marką Deante. Projektanci stworzyli specjalną edycję zlewozmywaka i baterii kuchennej, wykorzystując charakterystyczne i modne motywy znane z łowickich wycinanek. Tak powstał Cepelik – pomost pomiędzy polską tradycją i włoskim wzornictwem.
zlewozmywak
Opracowanie: DEANTE
Źródło: DEANTE

Zlewozmywak wyrzeźbiony z kamienia

Wybierając zlewozmywak warto skupić się na walorach funkcjonalnych wybranego modelu, czyli jego rozmiarach i kształcie, wyposażeniu oraz sposobie montażu. Nie bez znaczenia jest również materiał z jakiego został wykonany.
Zlewozmywak to sprzęt „ciężko pracujący”. Powinien być odporny na zarysowania, zaplamienia i działania domowych chemikaliów, a także łatwy w czyszczeniu...
zlewozmywaki
Opracowanie: Franke Polska

Zlewozmywaki Franke - nowe akcesoria

Zlewozmywak zajmuje strategiczne miejsce w każdej kuchni. Najczęściej umiejscowiony pomiędzy lodówką i szafką z produktami, a kuchenką, jest jednym z najważniejszych urządzeń podczas przyrządzania posiłków...
Zlewy stalowe od A do Z
Opracowanie: Kuchinox
Źródło: Kuchinox

Zlewy stalowe od A do Z. Jak kupować a potem prawidłowo użytkować?

Kupno zlewu stalowego? Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego. Jednak stając przed półką i słysząc pytania sprzedawcy: „Mikrolen czy szczotkowany? Ile komór? Czy potrzebny Państwu ociekacz? Czy w domu mają Państwo zmywarkę do naczyń?” wybranie zlewu już nie wydaje się takie łatwe. Oto kilka wskazówek jak dobrać zlew na miarę potrzeb i który najłatwiej utrzymać w czystości w codziennym użytkowaniu.
Polsko-greckie lato z Deante
Opracowanie: Deante
Źródło: Deante

Polsko-greckie lato z Deante

U schyłku lata i wakacyjnych podróży w ofercie Deante pojawia się nowy, polsko-grecki akcent. Kolekcje zlewozmywaków z dwóch popularnych linii – ZORBA i POLKA wzbogacone zostały właśnie o nowe produkty.
Stal w kuchni dla profesjonalisty i amatora
Opracowanie: DEANTE
Źródło: DEANTE

Stal w kuchni dla profesjonalisty i amatora

Szefowie kuchni najlepszych restauracji już dawno docenili elegancję i funkcjonalność wyposażenia ze stali nierdzewnej. Dziś, dzięki produktom marki deante, stalowe zlewozmywaki, baterie i dodatki stają się coraz modniejszym trendem także w domowych kuchniach.
Zlewozmywaki z powierzchnią antybakteryjną
Opracowanie: DEANTE
Źródło: DEANTE

Zlewozmywaki z powierzchnią antybakteryjną

Kuchnia idealna jest nie tylko piękna i funkcjonalna, ale również bezpieczna dla użytkowników. Czystość i higiena w miejscu przygotowywania i spożywania posiłków jest dla wielu osób priorytetem. W odpowiedzi na ich potrzeby, firma deante wprowadziła innowacyjną technologię, która aż w 99,9% niszczy bakterie i pleśń na powierzchni zlewozmywaków.
Minimalizm w kuchni
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke

Minimalizm według Franke

Oszczędne formy, linie proste, jednolite faktury charakteryzują wnętrza w stylu minimalistycznym. Styl minimalistyczny zyskuje coraz więcej zwolenników zmęczonych natłokiem form i detali i szukających prostoty połączonej z elegancją. Bogactwo oferty artykułów wyposażenia kuchni pozwala dobrać urządzenia AGD, armaturę oraz zlewozmywak do dowolnego stylu kuchni, w tym także minimalistycznego.
zlewozmywak
Opracowanie: CCI
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/SignusSCHOCK/SignusD150pietruszka.jpg

Zlewozmywaki nanogranitowe

Zlewozmywaki z linii Signus produkowane są z najnowocześniejszego materiału o nazwie Nanogranit Cristadur®, który powstał w wyniku procesów nanotechnologicznych...
Produkty z linii Crystal firmy Franke

Uczta dla oczu

Szkło to idealny materiał do wykorzystania w kuchni- łatwe w utrzymaniu czystości, nie przejmuje żadnych zapachów. Dzięki gładkiej powierzchni jest również bardzo higieniczne. Nic dziwnego, że w ofercie Franke Polska pojawiła się gama produktów właśnie z tego materiału.
1 2 3 4 5