X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zlewozmywaki
środki czyszczące
Opracowanie: Franke Polska Sp. z o.o.

Zachowaj czystość kuchni na dłużej

Jednym z najprzyjemniejszych momentów zaraz po zakupie nowych urządzeń kuchennych jest blask jakiego nabiera kuchnia wraz z nowym zlewozmywakiem, połyskującą baterią oraz jeszcze lśniącym blatem. Nie musi to być radość krótkotrwała. Prawidłowe czyszczenie oraz konserwacja sprzętu pozwoli zachować "efekt nowości" na długo.
bateria zlewozmywakowa
Opracowanie: Franke Polska
Źródło: Franke Polska

Praktyczna bateria zlewozmywakowa z gwarancją na 15 lat

Bateria kuchenna ułatwiać zmywanie, płukanie i mycie. Najnowszy produkt firmy Franke Planar 8 Flex ma coś jeszcze – klasę głośności 1, ceramiczną głowicę, a także designerski wygląd.

Kuchenni designerzy prześcigają się w pomysłach ułatwiających życie codzienne. Jednym z elementów świadczących o wyobraźni projektantów firmy Franke jest długa, obrotowa wylewka, którą możemy obrócić nawet o 360°...
Baterie podokienne Franke
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke

Zmywanie z widokiem

Zmywanie naczyń przy oknie może być przyjemnością, zwłaszcza jeśli mamy ładny widok. Takie umieszczenie zlewozmywaka to często najlepsze rozwiązanie w kuchni, jednak wysoka wylewka baterii może utrudniać korzystanie z okna. Zastosowanie baterii podokiennych pozwala na funkcjonalną aranżację wnętrza i nawet otwieranie okna na oścież nie stanowi wtedy problemu.
1 2 3 4 5