X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Szkło ornamentowe
szkło ornamentowe
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Szkło ornamentowe w aranżacji wnętrz

Szkło ornamentowe jest najbardziej dekoracyjnym i użytkowo wszechstronnym typem szkła stosowanego we wnętrzach. Wzór zaklęty w płaszczyźnie szklanej tafli jest niczym zapis emocji jego projektanta, które niewątpliwie udzielają się też przestrzeni, gdzie będzie obecne szkło...
szkło   slider
Opracowanie: Saint-Gobain Glass Polska
Źródło: Saint-Gobain Glass Polska

Szkło srebrzone ornamentowe oraz satynowe

Interesującą propozycją w ofercie firmy Saint-Gobain Glass Polska jest szkło srebrzone ornamentowe oraz satynowe. Nałożenie warstwy srebra na tylną ścianę szkła atrakcyjnie podkreśla wzór i – co istotne zwłaszcza przy dużych płaszczyznach – rozświetla szklaną taflę...
szkło ornamentowe
Opracowanie: Saint-Gobain Glass

Błyskotliwy dialog między światłem a materią

SGG MASTER-SHINE, szkło ze świetlistymi kuleczkami na matowym tle, to materiał niezwykły pod względem oryginalności. Z bliska kulki ożywają pod wpływem światła, natomiast z daleka sprawiają wrażenie gry półprzeziernych elementów, które rozświetlają przestrzeń, jednocześnie zapewniając ochronę przed niepożądanymi spojrzeniami.
Drzwi przesuwne SAJNO 5s.
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Źródło: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Idealne drzwi do niedużych pomieszczeń

Urządzając dom lub mieszkanie często spotykamy się z problemem odpowiedniej aranżacji przestrzeni o niedużych rozmiarach. Warto skorzystać w takich przypadkach z rozwiązań, które ułatwią jej zagospodarowanie – jednym z nich są umieszczane na systemach przesuwnych drzwi SAJNO 5s, proponowane przez firmę CAL.
Klasycznie urządzona kuchnia z  drzwiami VITTORIA
Opracowanie: POL-SKONE
Źródło: POL-SKONE

Klasyka gatunku – drzwi wewnętrzne VITTORIA

Wnętrza utrzymane w klasycznym klimacie są kwintesencją elegancji. Ich ponadczasowy wymiar podkreśla stonowana kolorystyka, stylizowane meble czy szlachetne materiały. Tradycyjne w formie drzwi wewnętrzne VITTORIA-W firmy POL-SKONE z ozdobnymi listwami okalającymi przeszklenie to idealna propozycja dla osób wymagających, poszukujących klasycznych wzorów w luksusowym wydaniu.
szkło
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Szkło ornamentowe w geometrycznej stylistyce

Nowy wzór szkła ornamentowego, posiada wszystkie cechy produktu doskonałego. Nowoczesne, modne wzornictwo wyróżnia go spośród produktów dostępnych na rynku, a wysoka funkcjonalność sprawia, że jest uniwersalny w zastosowaniu.
Niebanalne okna
Opracowanie: Stolmar
Źródło: Stolmar

Niebanalne okna do domu

Okna dają niezliczone możliwości aranżacyjne, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Nowoczesne technologie produkcji okien pozwalają wybrać takie, które będą doskonale komponować się z elewacją domu. Nowe okna muszą nie tylko idealnie pasować do istniejących otworów, ale także spełniać wymogi wizualne.