X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Tubądzin
łazienka
Opracowanie: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Źródło: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Jak wybrać płytki ceramiczne?

Aranżacje łazienek i kuchni stanowią największy procent zleceń dla architektów wnętrz. Inwestor, którego nie stać na usługę projektową musi samodzielnie zmierzyć się z tym skomplikowanym zadaniem. Najwięcej trudności przysparza odpowiedni dobór, zestawienie i kompozycja płytek ceramicznych...
Płytki gresowe Livingstone marki Tubądzin
Opracowanie: Tubądzin
Źródło: Tubądzin

Kamień w wielkim mieście

Wydawałoby się, że o kamieniu powiedziano już wszystko, a kamienna aranżacja niczym nas już nie zaskoczy. Okazuje się jednak, że ten charakterystyczny surowiec ma nieograniczony potencjał, a wyobraźnia architektów jest bogata i pełna pomysłów. Poznajcie oryginalną kolekcję płytek gresowych Livingstone marki Tubądzin, która udowadnia, że kamień wspaniale prezentuje się w nowoczesnym, miejskim wnętrzu.
Urok palisandrowej podłogi
Opracowanie: Tubądzin
Źródło: Tubądzin

Urok palisandrowej podłogi

Palisander - egzotyczne drzewo rosnące w samym sercu lasów tropikalnych. Jego trwałość i niezwykle dekoracyjne usłojenie, stały się inspiracją do powstania nowej kolekcji płytek marki Tubądzin, zaprojektowanej przez Annę Janik-Cieśla.
Oryginalna łazienka: szkło, ceramika i kwiaty
Opracowanie: Tubądzin
Źródło: Tubądzin

Oryginalna łazienka: szkło, ceramika i kwiaty

Ponadczasowy, kwiatowy motyw ujęty w ramy nowoczesnej techniki tworzenia płytek to nowa propozycja aranżacyjna marki Tubądzin. Płytki z kolecji Coll, przefiltrowane przez szklaną strukturę, wyglądają niczym obrazy powieszone na ścianach galerii sztuki.
Łazienka z kontrastem
Opracowanie: Tubądzin
Źródło: Tubądzin

Kolor tworzy nastrój

Aranżując wnętrza coraz częściej zapraszamy kolory do naszych mieszkań. Kontrastujące zestawienia i designerskie wzory stały się motywem przewodnim kolekcji Colour marki Tubądzin.