X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pies
Pies
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Przydatne akcesoria zoologiczne

Gdyby do sklepu zoologicznego wysłać osobę, która nie ma zielonego pojęcia o psach, a jedynym przedmiotem kojarzącym się jej z psem pozostaje smycz – powstałby niemały problem. Mało kto bowiem interesuje się zoologicznymi akcesoriami, jeśli sam nie korzysta z nich na co dzień lub nie ma z nimi do czynienia w pracy lub w domu.
pies
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Zdrowy pies w wakacje

Chętnie spędzamy wakacje wspólnie ze swoimi zwierzakami. Często nie zdajemy sobie sprawy jakie niebezpieczeństwa grożą naszym pupilom w czasie podróży oraz w jakich częściach Europy występuje szczególne ryzyko zarażenia chorobami rozprzestrzenianymi przez pasożyty zewnętrzne.
Pomóżmy Razem
Opracowanie: Program Pomóżmy Razem

Czym jest program "Pomóżmy razem"?

Program "Pomóżmy razem" wspólnie zainicjowały w roku 2006 Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik, Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE-NE-KA, Grupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Łódź – tworząc Koalicję Fundacji.
pies
Opracowanie: phwadsworth

Kurs dogoterapii: mam psa - chcę pomagać

Pod takim hasłem serwis mampsa.pl przy współpracy z Fundacją Dogtor organizuje w Poznaniu dwudniowe warsztaty z dogoterapii. Poznań, 20-21 października 2007.
Będzie to niepowtarzalna szansa dla osób zainteresowanych terapią z udziałem psów na zdobycie nowej wiedzy i kontakt ze specjalistami w tej dziedzinie.
zęby pies

Choroby zębów u psów i kotów

Choroby stomatologiczne mogą być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych naszych zwierząt domowych 85% populacji psów i kotów powyżej 1 roku życia cierpi z powodu chorób przyzębia. Dolegliwości związane z jamą ustną są aktualnie jednym z najpowszechniejszych schorzeń wśród psów i kotów. Mogą mieć poważny wpływ na funkcjonowanie ich organów wewnętrznych.
zabawka dla psa
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Domowe akcesoria dla zwierząt

Kto z miłośników zwierząt nie chciałby sprawić, aby ich życie było przyjemne, komfortowe i najzupełniej bezpiecznie? Można wydać trochę grosza na przydatne akcesoria lub zrobić je domowym sposobem.

Wiele osób traktuje swoje czworonogi zupełnie jak własnych przyjaciół, dba o nie, pielęgnuje je, zabiera ze sobą na dłuższe wyjazdy.
kot i pies
Opracowanie: West Zest

Pokochaj Psy Niczyje

14 i 15 maja odbędzie się Wielka Majówka – Dni SGGW na terenie Kampusu przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie. To właśnie tu przybędą wolontariusze Fundacji Viva! Pokochaj Psy Niczyje.
torebki na psie odchody

Sprzątaj po swoim psie jak po sobie

Nieczystości pozostawiane przez psy to temat, który wiosną i latem jest szczególnie nagłaśniany. Władze miast obwiniają właścicieli czworonogów, oni zaś winę za brudne chodniki i trawniki zrzucają na służby miejskie. Koło się zamyka, a rozwiązania nie ma. Zacznijmy więc od siebie. Zabierajmy na spacer z psem woreczki WC BAGS marki Paclan i sprzątajmy po swoim pupilu.
weterynarz pies

Dieta weterynaryjna dla psa i kota

Podawanie zwierzętom domowym odpowiedniego pokarmu, pomaga zachować ich dobrą kondycję. Obok powszechnych pokarmów dla zwierząt, znajdują się także tak zwane diety weterynaryjne – skomponowane zwłaszcza dla psów i kotów z rozmaitymi problemami zdrowotnymi. Jeżeli lekarz weterynarii poleci jedną ze specjalistycznych diet, istotne jest abyśmy stosowali się do jego zaleceń. W odniesieniu do medycyny, odpowiednie pożywienie jest także częścią troski o zdrowie.
zawieszka na obrożę

Elektroniczna zawieszka na obrożę

Posiadacze psów coraz częściej inwestują w elektroniczne chipy, pomocne w przypadku, gdy zwierzak zaginie. Innym wyjściem może być kupno Dog-e-Tag, elektronicznej zawieszki na obrożę, nie większej od standardowej - o średnicy 36mm i wadze zaledwie 21g.
1 2