X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kaldewei
Wbudowany w wanne prysznic systemu Kaldewei Comfort
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

W imię przyjemnej kąpieli

Nie ma odprężającej kąpieli w wannie bez ciepłej wody i przyjemnego masażu pod prysznicem. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu firmy kaldewei możemy teraz w zintegrowany sposób sterować tymi parametrami. W imię przyjemnego relaksu w wannie.
wanna
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Kuszący urok asymetrii

Wyczucie stylu, pionierskie ambicje, synteza komfortu i elegancji, dbałość o każdy detal - takie wartości przyświecają specjalistom firmy Kaldewei podczas projektowania nowych produktów. Pomysł nowej wanny Asymmetric narodził się z tego ducha wzbogaconego o grę z zasadą symetrii. Dzięki temu udało się stworzyć przedmiot, który łączy w sobie ponadczasową estetykę i doskonałą funkcjonalność.
Stoisko targowe Kaldewei
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Nowa estetyka kultury kąpieli

Nowoczesna łazienka dąży coraz bardziej w kierunku stworzenia obiektu prestiżowego, którego wewnętrzna architektura awansuje do rangi wyrazu nowej estetyki. Jako prekursor nowego wzornictwa firma Kaldewei ustanawia po raz kolejny nowe kryteria. Na ISH we Frankfurcie – wiodących w świecie targach wyposażenia łazienek, techniki instalacyjnej, energii, urządzeń klimatyzacyjnych i energii odnawialnych, ten europejski lider rynku wanien i brodzików prezentuje nowości i najważniejsze produkty w zakresie świata wanien, brodzików i hydromasażu.
Dwufunkcyjne wanny KALDEWEI Vaio Set
Opracowanie: KALDEWEI
Źródło: KALDEWEI

Magnetyczny design

Magnesem przyciągającym gości do współczesnego hotelu może być wysmakowana architektura, dobry design i wysoki poziom wyposażenia wnętrz. Istotnym elementem tego kuszącego zestawu mogą być też wanny marki KALDEWEI. Nie tylko zachwycą gości, ale i obniżą koszty eksploatacji obiektu.
Łazienka, wanna Classic Duo Oval Wide
Opracowanie: KALDEWEI
Źródło: KALDEWEI

Fakty i mity o wannach ze stali emaliowanej

Wśród polskich konsumentów oraz niektórych komentatorów rynku łazienkowego wciąż pokutują stereotypy dotyczące wanien i brodzików wykonanych ze stali emaliowanej.
apartament
Opracowanie: nhow
Źródło: Kaldewei

Nowoczesne łazienki w hotelu nhow w Berlinie

Nowy, designerski hotel hiszpańskiej sieci nhow powstał w rozbudowującej się, dynamicznej dzielnicy Berlina o nazwie Mediaspree. Zaprojektowano go według zasady przyciągania się przeciwieństw. Połączenie geometrycznej, kubicznej bryły i dynamicznego, przesyconego nowoczesnym wzornictwem wnętrza dało rezultat w postaci prawdziwej perełki wśród hoteli adresowanych do koneserów designu.
Łazienka, brodzik z ornamentem kwiatowym
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Wanny i brodziki z ornamentami kwiatowymi

Splecione gałązki kwitnącej lilii z pewnością ocieplą wizualnie nawet najbardziej surowe wnętrze łazienki i nadadzą jej indywidualnego charakteru.
Floating - siła czerpana ze spokoju
Opracowanie: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Źródło: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.

Floating - siła czerpana ze spokoju

Być zawsze kreatywnym i zdolnym do wysiłku, a przy tym w dobrej formie i mentalnie stabilnym - wysokie obroty naszych czasów doprowadzają wielu ludzi do granic wytrzymałości. Floating wyzbywa nas pośpiechu dnia powszedniego i stwarza oazę harmonijnego spokoju. Nowy trend kąpielowy redukuje stres i zmęczenie, jest źródłem młodości dla ciała i balsamem dla duszy.
łazienka
Opracowanie: KALDEWEI
Źródło: KALDEWEI

Wanna kąpielowa wolnostojąca

Jednym z wiodących trendów w branży wnętrzarskiej jest obecnie „homing“ czyli urządzanie domu jako refugium, w którym można się schować przed światem zewnętrznym, przed pośpiechem lub stresem dnia codziennego. Ważnym elementem tak urządzonego domu jest łazienka. Wolnostojące wanny kąpielowe są tu ważnym elementem optycznym i umożliwiają zindywidualizowanie tak zaprojektowanej przestrzeni...
Ellipso Duo Oval czarna
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Wanna w czerni

Kolor czarny to synonim ekskluzywności, indywidualności i szlachetności. Czerń to elegancja bez ryzyka, ponadczasowość wśród stale zmieniających się kaprysów mody. Nie dziwi więc, że kolor czarny - według badań firmy Colour Marketing Group (CMG) - jest dzisiaj jednym z najmodniejszych wśród architektów wnętrz.
1 2