X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Aranżacji wnętrz
Biuro-garaż w Poznaniu
Opracowanie: Ultra Architects
Źródło: www.Sztuka-Wnetrza.pl

Konkurs: Polskie Wnętrze 2011

Coraz więcej realizacji z dziedziny architektury wnętrz zasługuje na uwagę, zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Właśnie dlatego wortal www.Sztuka-Wnetrza.pl zorganizował konkurs 'Polskie Wnętrze 2011'.
podłogi dębowe
Opracowanie: ESCO

Dębowa podłoga dla koneserów

Koneserzy dobrych roczników, antyków i naturalnej niedoskonałości z pewnością zakochają się od pierwszego wejrzenia w podłogach ESCO z kolekcji Pelgrim – i będzie to prawdopodobnie miłość dozgonna.
Drzwi przesuwne do biura
Opracowanie: Alwood
Źródło: Alwood

Kolorowe profile meblowe

Dopasowanie poszczególnych elementów wystroju pomieszczenia odgrywa istotną rolę w aranżacji wnętrz. Poza odpowiednim doborem kolorów ścian czy podłóg, przy tworzeniu wysmakowanego wnętrza, bardzo istotny aspekt stanowi również kolorystyka mebli. Szerokie możliwości aranżacyjne daje wykorzystanie nowoczesnych, kolorowych profili meblowych.

Wielki powrót fototapet w wystroju wnętrza mieszkania

Nie za bardzo pozytywna sława fototapety sprzed 30 lat minęła na zawsze. Widoki na niebiańskie plaże składające się z zauważalnych pikseli, na lichym papierowym podłożu, zostały zmienione przez dobrej jakości wydruki wielkoformatowe, które można zastosować również w kuchni i łazience.
salon
Opracowanie: http://www.beton-architektoniczn
Źródło: http://www.beton-architektoniczny.pl

Beton we wnętrzu

Beton jako element aranżacji wnętrz to rozwiązanie mało popularne w Polsce. Materiał wciąż kojarzy się z budownictwem modułowym (wielka płyta i słynne kostki mieszkalne). Metody wykończenia tych obiektów w latach 80 pozostawiały wiele do życzenia.