X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Żarówki
Design i ekologia
Opracowanie: StartBull
Źródło: StartBull

Nowoczesne i ekologiczne oświetlenie

Trwa moda na dekorowanie światłem. Jest ono elementem koniecznym dla dobrej ekspozycji budynków, wnętrz i przedmiotów. Oświetlenie w domach to już nie tylko żyrandol i lampka, ale podświetlanie szafek, schodów, obrazów, wanny i wszystkiego co uznamy za warte podkreślenia.
reflektor diodowy
Opracowanie: Steinel
Źródło: Steinel

Reflektor diodowy

Niepozorna dioda LED, dzięki swej fenomenalnej wydajności, niesłychanie długiej żywotności i niewielkim rozmiarom szturmem podbiła rynek oświetleniowy dokonując na nim prawdziwej rewolucji. Firma Steinel wykorzystując te znakomite właściwości diod LED-owych poszerzyła swoją ofertę o dwa modele zewnętrznych reflektorów XLed, otwierając przed nami nowy wymiar energooszczędności i funkcjonalności...
Energooszczędne żarówki Osram

Zamień na energooszczędne – to proste!

Oszczędność energii i dbanie o środowisko naturalne to w ostatnim czasie nie tylko realna potrzeba, ale i moda. Wciąż jednak wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że prosta zamiana tradycyjnych żarówek na nowoczesne i energooszczędne może przynieść nam znaczne oszczędności i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów...
lampy
Opracowanie: TECHNOLUX
Źródło: TECHNOLUX

Jak oświetlić pomieszczenia w domu

Bez ustanku zmienia się moda w branży oświetlenia. Jeszcze kilkanaście lat temu na topie były wielkie wiszące lampy sufitowe, idealnie by były jak najbardziej ozdobne, z kilkoma kloszami, złocone i z podobnymi elementami. W każdym domu musiał być efektowny żyrandol.
sala konferencyjna
Opracowanie: Kobi Light
Źródło: Kobi Light

Oświetlenie w pracy i w domu

Aktywny tryb życia współczesnego człowieka sprawia, że cały jego dzień wypełniony jest różnego rodzaju zajęciami. Zaangażowani przez liczne obowiązki często nie zauważamy, że z każdą godziną zmienia się widoczność, jaką daje światło słoneczne. Warto więc zadbać o dopasowanie oświetlenia do wszystkich miejsc, w których przebywamy i pracujemy każdego dnia.
Funkcjonalna i estetyczna lampa RS PRO LED S1 firmy Steinel
Opracowanie: Lange Łukaszuk
Źródło: Lange Łukaszuk

Inteligentne światło w Twoim domu

Rewolucyjna technologia LED jest coraz częściej wykorzystywana ze względu na wysoką energooszczędność, wydajność i długą żywotność praktycznie bez potrzeby konserwacji. Zastosowanie technologii LED w połączeniu z systemem automatycznego włączania światła w lampach Steinel RS PRO LED S1 firmy Steinel - nowości w ofercie Lange Łukaszuk - sprawia, że nasze wnętrza będą zawsze optymalnie oświetlone przy minimalnym zużyciu energii.
Kolorowe światła LED
Opracowanie: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications

Kolorowe światła LED

Ponad 100 lat temu T.A. Edison wynalazł żarówkę, która zrewolucjonizowała nasze codzienne życie. Dziś, dzięki postępowi technologii, tradycyjne żarówki powoli odchodzą już do lamusa. Coraz częściej zastępują je energooszczędne i znacznie bardziej funkcjonalne diody LED.
Pomieszczenie, które oddycha
Opracowanie: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications

Alternatywa dla żarówek

Niektórzy już gromadzą zapasy, inni mają nadzieję, że zaopatrzenia
w sklepach wystarczy jeszcze na kilka tygodni. Ten znikający z półek towar to tradycyjna żarówka 100-watowa, której wycofywanie z rynków unijnych - zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej - rozpoczęło się 1 września 2009. Najwyższy czas rozejrzeć się za alternatywą.
Nastrojowe oświetlenie w sypialni
Opracowanie: Philips Polska

Nastrojowe oświetlenie w sypialni

Przestrzeń mieszkalna, odzwierciedlająca upodobania i preferencje mieszkańców, zaspokaja przede wszystkim potrzebę schronienia i odpoczynku, w atmosferze rodzinnego ciepła. Oświetlenie, jako jeden z najistotniejszych elementów budujących nastrój wnętrza, dobrane indywidualnie do charakteru pomieszczenia, sprzyja wykonywaniu poszczególnych czynności, wpływając uspakajająco i pozytywnie na regenerację sił i witalność organizmu.
oświetlenie OSRAM
Opracowanie: OSRAM

Rozświetlić ciemność

Ile razy w dzieciństwie, gdy gasło światło w pokoju nie mogliśmy zasnąć bojąc się ciemności i groźnie wyglądających przedmiotów z naszego otoczenia? Ile razy budziliśmy się w nocy nie wiedząc gdzie jesteśmy, zanim nasze oczy przyzwyczaiły się do mroku? Rozwiązanie mamy na wyciągnięcie ręki...
1 2 3