X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Internet
Czas dawania prezentów
Opracowanie: PointB
Źródło: PointB

Czas prezentów

Statystyczny Polak dostaje ich co najmniej kilka w ciągu roku. Mogą być małe, duże, praktyczne, ozdobne, kupione lub własnoręcznie wykonane... Według psychologów bardziej satysfakcjonujące jest ich dawanie niż otrzymywanie.
smaczne kiełki!
Opracowanie: moggs oceanlane
Źródło: http://www.flickr.com

Zakup ekologicznej żywności online.

To piękna rzecz, że na świecie mieszka coraz więcej osób, które planują kupować zdrowe artykuły spożywcze i wykazują dostateczną wiedzę w tej materii. Takie uświadomione osoby pragną kupować produkty bio, które charakteryzują się zbawiennym wpływem na ludzki organizm, nie są kaloryczne i zostały stworzone przy respektowaniu reguł.
Bezpieczne zakupy przez internet
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Uwaga na oszustwa w Internecie

W sklepach internetowych aż roi się od promocji oraz atrakcji cenowych. Chętnie więc z nich korzystamy często nie myśląc nawet o tym, że możemy zostać oszukani. Expander radzi, by z ostrożnością podchodzić do wyjątkowo tanich ofert i przed dokonaniem zakupu sprawdzić sklep oraz wybrać bezpieczny sposób płatności.
zdrowa żywność
Opracowanie: Nina Matthews
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie kupować produkty ekologiczne

Produkty ekologiczne kupuje ją w tej chwili około 7 procent wszystkich polskich kupujących. Wielu Polaków wie bowiem, że w dwudziestym pierwszym wieku warto sobie wszystko to co najlepsze dla zdrowia. Żywność ekologiczna jest więc już teraz dobrą alternatywą dla mniej bogatych w witaminy produktów. Pozbawione chemii owoce to teraz jeszcze niestety stosunkowo rzadko spotykane rarytasy. Możliwość nabycia tego typu produktów daje jednak czasem sieć.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Dobre i sprawne serwery to dziś podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych wielkich przedsiębiorstw, a także w mniejszych firmach potrzeba koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najprędzej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel przez Internet, witryny WWW oraz całe wachlarze odrębnych usług załatwianych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w Internecie.
formuła
Źródło: altervista.org

W jaki sposób samodzielnie wyjechać na zawody formuły 1?

Każdy prawdziwy kibic marzy o tym, aby obejrzeć zawody na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 nieczęsto organizowane są przez biura podróży i właśnie z tego względu mamy zamiar dać kilka wskazówek jak można zrobić to na własna rękę.
Opracowanie: Comes S.A.

Internetowe technologie

Zlecenia IT to bardzo szeroki i dość skomplikowany działem dla osób spoza branży. Dane technologie zawierają wszystkie działy nauki o narzędziach i komunikacji, począwszy od komputerów, jego oprogramowania, a skończywszy na telekomunikacji. Należy jednak pamiętać że sprzęt ten, albo inny odrębny dział nie tworzy IT, do utworzenia IT potrzebne są wszystkie dzieciny.
warzywa ekologiczne
Opracowanie: Rick Ligthelm
Źródło: http://www.flickr.com

Internetowy sklep z ekologiczną żywnością

Coraz mało czasu i coraz mnóstwo na głowie. życie bez przerwy przyspiesza i niekiedy z trudem za nim zdążyć. Jednakże zapanowała moda na slow life i powrót do natury. Dużo ludzi chce mieć możliwość więcej dać familii a zarazem dbać o jej zdrowie. W ten trend szczególnie wpisuje się zdrowe żywienie. Jak to pogodzić? Odpowiedzią jest ekologiczny sklep internetowy.

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Wakacje na desce – te zimowe i letnie – możemy utrwalić na filmie. Nowe możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy zdobyć faktycznie fachowy sprzęt.

Kupując kamerę, zazwyczaj należy określić jej zastosowanie. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać w konkretnych modelach. Oczywiście koszt jest najczęściej konkretną barierą, jednak w tym wypadku także decydujemy, jak profesjonalny sprzęt kupujemy. Kamera do tworzenia specyficznego portfolio rolkowych ekscesów ma być oczywiście lepsza niż ta, która ma służyć jedynie dokumentowaniu wyjazdów z przyjaciółmi. Bardzo ważne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmy. Do internetu bez problemu mogą być kamery SD, jednak to HD poszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
e-papieros
Opracowanie: Pork University
Źródło: http://www.flickr.com

Papieros elektroniczny Mild

Biorąc pod uwagęwszystkie restrykcje dotyczące palenia w miejscach publicznych dobrą opcję dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. W wielu sklepach dostępne są w wyższych cenach, luksusowe modele, lecz też niewymyślne zestawy w niewysokiej cenie. Łatwe obsługiwanie, zachowanie ekologii i poręczność to jedynie niektóre zalety, które przejawia papieros elektroniczny.
1 2 3 4 5 6