X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Internet
Opracowanie: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z mieszkaniem, kiedy wybywamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie wakacji. Najczęściej jeśli nie ma nas przez dwa tygodnie czy miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Zależy nam żeby ktoś co parę dni zajrzał do domu, nawodnił kwiaty i przewietrzył pokoje, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z trudną sytuacją finansową?

Niestety nasz kraj nie jest krajem zbytnio zamożnym. Bardzo często ludzie nie mają, za co egzystować i zaciągają długi w banku lub korzystają z pożyczek. Pożyczki stały się tak samo znane jak kredyty, w związku, z czym wyróżniamy bardzo dużo ich rodzajów.
zamek
Opracowanie: Bella Linea
Źródło: Bella Linea

Mieszkaj bezpiecznie - montaż zamków do drzwi

Solidne wrota i trudny do przejścia przez złodzieja zamek to fundament ochrony każdego domu. Kwestia staje się pechowa, kiedy ktoś zatrzaśnie wrota i sam poczuje się jak bandyta, stojąc długo przed zdradliwym zamknięciem. Co poczać? To przecież oczywiste: wyciągnąć netbooka, połączyć się z wi-fi i wpisać: „otwieranie drzwi Warszawa”. Jeśli wynajmiesz dobrego ślusarza, ratunek zjawi się natychmiast, a ty sam zobaczysz próbę włamania do swojego mieszkania. Przeżycia niezapomniane, a i zmartwienie przepędzone.
zdjęcie
Opracowanie: Agata Kwiecień
Źródło: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę frazy, na przykład "fotograf Wrocław" natrafić na oferty fachowych fotografów, a nawet fotografów amatorów proponujących sesje zdjęciowe. 0głoszenia dotyczą tak udokumentowania kluczowej dla nas chwili, jak również sesji "bez powodu". Kto bierze udział w takich sesjach fotograficznych? W jakim celu możemy takie zdjęcia zastosować?
klawiatura
Opracowanie: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Źródło: www.spolecznieodpowiedzialni.pl

Samotność przed monitorem

Laptop na kolanach, słuchawki na uszach, komórka pod poduszką - życie XXI wieku wymusza na nas wysoką aktywność, dynamizm i szybkość działania. W takim świecie coraz mniej miejsca przeznaczamy na głębokie i emocjonalne relacje międzyludzkie. Wielu z nas ogarnia paraliżujący strach przed samotnością w tłumie.
Dziecko przed komputerem
Opracowanie: Żarówka PR i Marketing
Źródło: Żarówka PR i Marketing

Rodzicielski kontroling, czyli co z tym zaufaniem?

Badania Komisji Europejskiej ujawniły, że tylko jedna czwarta rodziców kontroluje, filtruje lub blokuje strony internetowe zawierające niebezpieczne dla ich dzieci treści.

Aż 70% ankietowanych opiekunów rozmawia z pociechami na temat ich aktywności w sieci. Jednak czy w świecie niemal „zinformatyzowanego dzieciństwa” tradycyjne pogadanki wystarczą?
darmowa telewizja
Opracowanie: Dushaun

Darmowa telewizja przez internet

W dzisiejszych czasach, gdy niemal każdy użytkownik komputera posiada dostęp do internetu, nie ma już potrzeby zasiadania przed telewizorem, aby oglądać ciekawy kanał telewizyjny.
Tradycje weselne
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Planowanie ślubu oraz wesela na przykładzie nowożeńców z Krakowa.

Ślub i wesele to jedna z najistotniejszych chwil z życiu każdego człowieka. Nie dziwi, więc fakt, iż tego typu uroczystości zawsze są dopięte na ostatni guzik. W aktualnych czasach nowożeńcy konkurują wręcz w organizacji tych imprez. Magia ślubu kościelnego lub cywilnego, a także tańce podczas wesela już nie wystarczą. Coraz częściej goście zaskakiwani są różnego rodzaju niespodziankami. Nie do wszystkich jest prosty dostęp, w związku z tym młodzi często korzystają z pomocy wykwalifikowanych.
Tekst
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Usługi copywriterskie

Copywriting nie jest szczególnie nową dziedziną, ale jej znaczenie w ostatnich latach nabrało nowego brzemienia. Rozwój Internetu, wzrost działalności firm w Internecie oraz powstawanie firm internetowych sprawiło, że copywriterzy podążyli tym tropem.

Kominki w nowoczesnym domu

Stajemy się coraz bogatsi, to fakt, ale niejeden z nas poszukuje czegoś więcej. Ciekawą inwestycją w nasze otoczenie jest sztukateria, która uatrakcyjni zarówno wnętrza, jak i elewacje każdego domu. Niezbyt skomplikowane poszukiwania i rezultaty wpisania hasła sztukateria wrocław przynoszą nam pod dostatkiem informacji o konkretnym rodzaju dekoracji i możliwościach realizacji.
1 2 3 4 5 6