X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Internet
Czas dawania prezentów
Opracowanie: PointB
Źródło: PointB

Czas prezentów

Statystyczny Polak dostaje ich co najmniej kilka w ciągu roku. Mogą być małe, duże, praktyczne, ozdobne, kupione lub własnoręcznie wykonane... Według psychologów bardziej satysfakcjonujące jest ich dawanie niż otrzymywanie.
smaczne kiełki!
Opracowanie: moggs oceanlane
Źródło: http://www.flickr.com

Zakup ekologicznej żywności online.

To piękna rzecz, że na świecie mieszka coraz więcej osób, które planują kupować zdrowe artykuły spożywcze i wykazują dostateczną wiedzę w tej materii. Takie uświadomione osoby pragną kupować produkty bio, które charakteryzują się zbawiennym wpływem na ludzki organizm, nie są kaloryczne i zostały stworzone przy respektowaniu reguł.
Bezpieczne zakupy przez internet
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Uwaga na oszustwa w Internecie

W sklepach internetowych aż roi się od promocji oraz atrakcji cenowych. Chętnie więc z nich korzystamy często nie myśląc nawet o tym, że możemy zostać oszukani. Expander radzi, by z ostrożnością podchodzić do wyjątkowo tanich ofert i przed dokonaniem zakupu sprawdzić sklep oraz wybrać bezpieczny sposób płatności.
zdrowa żywność
Opracowanie: Nina Matthews
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie kupować produkty ekologiczne

Produkty ekologiczne kupuje ją w tej chwili około 7 procent wszystkich polskich kupujących. Wielu Polaków wie bowiem, że w dwudziestym pierwszym wieku warto sobie wszystko to co najlepsze dla zdrowia. Żywność ekologiczna jest więc już teraz dobrą alternatywą dla mniej bogatych w witaminy produktów. Pozbawione chemii owoce to teraz jeszcze niestety stosunkowo rzadko spotykane rarytasy. Możliwość nabycia tego typu produktów daje jednak czasem sieć.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Dobre i sprawne serwery to w tej chwili podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych cenionych przedsiębiorstw, jak i w małych przedsiębiorstwach potrzeba koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z określonego punktu A dostały się jak najszybciej do punktu B. Współczesne aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, strony WWW oraz całe wachlarze innych usług załatwianych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.
formuła
Źródło: altervista.org

W jaki sposób samodzielnie wyjechać na zawody formuły 1?

Każdy prawdziwy kibic marzy o tym, aby obejrzeć zawody na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 nieczęsto organizowane są przez biura podróży i właśnie z tego względu mamy zamiar dać kilka wskazówek jak można zrobić to na własna rękę.
Opracowanie: Comes S.A.

Internetowe technologie

Zlecenia IT to bardzo szeroki i dość skomplikowany działem dla osób spoza branży. Dane technologie zawierają wszystkie działy nauki o narzędziach i komunikacji, począwszy od komputerów, jego oprogramowania, a skończywszy na telekomunikacji. Należy jednak pamiętać że sprzęt ten, albo inny odrębny dział nie tworzy IT, do utworzenia IT potrzebne są wszystkie dzieciny.
warzywa ekologiczne
Opracowanie: Rick Ligthelm
Źródło: http://www.flickr.com

Internetowy sklep z ekologiczną żywnością

Coraz mniej czasu i wciąż mnóstwo na głowie. życie nieustannie przyspiesza i czasem niełatwo za nim zdążyć. Aczkolwiek zapanowała moda na slow life i powrót do natury. Mnóstwo osób pragnie móc więcej dać bliskim atakże troszczyć się o jej zdrowie. W ten trend w szczególności wpisuje się zdrowe żywienie. Jak to pojednać? Rozwiązaniem jest ekologiczny sklep internetowy.

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Wakacje na desce – te zimowe i letnie – możemy utrwalić na filmie. Nowe możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy zdobyć faktycznie fachowy sprzęt.

Kupując kamerę, zazwyczaj należy określić jej zastosowanie. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać w konkretnych modelach. Oczywiście koszt jest najczęściej konkretną barierą, jednak w tym wypadku także decydujemy, jak profesjonalny sprzęt kupujemy. Kamera do tworzenia specyficznego portfolio rolkowych ekscesów ma być oczywiście lepsza niż ta, która ma służyć jedynie dokumentowaniu wyjazdów z przyjaciółmi. Bardzo ważne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmy. Do internetu bez problemu mogą być kamery SD, jednak to HD poszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
e-papieros
Opracowanie: Pork University
Źródło: http://www.flickr.com

Papieros elektroniczny Mild

Biorąc pod uwagęwszystkie restrykcje dotyczące palenia w miejscach publicznych dobrą opcję dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. W wielu sklepach dostępne są w wyższych cenach, luksusowe modele, lecz też niewymyślne zestawy w niewysokiej cenie. Łatwe obsługiwanie, zachowanie ekologii i poręczność to jedynie niektóre zalety, które przejawia papieros elektroniczny.
1 2 3 4 5 6