X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Internet
Czas dawania prezentów
Opracowanie: PointB
Źródło: PointB

Czas prezentów

Statystyczny Polak dostaje ich co najmniej kilka w ciągu roku. Mogą być małe, duże, praktyczne, ozdobne, kupione lub własnoręcznie wykonane... Według psychologów bardziej satysfakcjonujące jest ich dawanie niż otrzymywanie.
smaczne kiełki!
Opracowanie: moggs oceanlane
Źródło: http://www.flickr.com

Zakup ekologicznej żywności online.

To dobra wiadomość, że na globie żyje coraz więcej ludzi, którzy pragną spożywać zdrowe jedzenie i posiadają wystarczającą wiedzę w tej kwestii. Takie świadome jednostki nabywają produkty bio, które odznaczają się dobroczynnym wpływem na ludzki organizm, nie są kaloryczne i zostały wyprodukowane przy zachowaniu odpowiednich norm.
Bezpieczne zakupy przez internet
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Uwaga na oszustwa w Internecie

W sklepach internetowych aż roi się od promocji oraz atrakcji cenowych. Chętnie więc z nich korzystamy często nie myśląc nawet o tym, że możemy zostać oszukani. Expander radzi, by z ostrożnością podchodzić do wyjątkowo tanich ofert i przed dokonaniem zakupu sprawdzić sklep oraz wybrać bezpieczny sposób płatności.
zdrowa żywność
Opracowanie: Nina Matthews
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie kupować produkty ekologiczne

Produkty ekologiczne kupuje ją w tej chwili około 7 procent wszystkich polskich konsumentów. Wielu Polaków wie bowiem, że w nowym tysiącleciu warto sobie wszystko to co najlepsze dla zdrowia. Żywność ekologiczna jest więc już teraz niezwykłą alternatywą dla mniej bogatych w witaminy produktów. Pozbawione chemii towary to w dzisiejszych czasach jeszcze niestety zdecydowanie rzadko dostępne rarytasy. Możliwość kupna tego typu produktów oferuje jednak nieraz sieć.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Dobre i sprawne serwery to w tej chwili podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych cenionych przedsiębiorstw, jak i w małych przedsiębiorstwach potrzeba koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z określonego punktu A dostały się jak najszybciej do punktu B. Współczesne aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, strony WWW oraz całe wachlarze innych usług załatwianych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.
formuła
Źródło: altervista.org

W jaki sposób samodzielnie wyjechać na zawody formuły 1?

Każdy prawdziwy kibic marzy o tym, aby zobaczyć wyścig na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 rzadko organizowane są przez biura turystyczne i dlatego też mamy zamiar dać kilka wskazówek w jakiś sposób zorganizować taki wyjazd samemu.
Opracowanie: Comes S.A.

Internetowe technologie

Zlecenia IT to bardzo szeroki i dość skomplikowany działem dla osób spoza branży. Dane technologie zawierają wszystkie działy nauki o narzędziach i komunikacji, począwszy od komputerów, jego oprogramowania, a skończywszy na telekomunikacji. Należy jednak pamiętać że sprzęt ten, albo inny odrębny dział nie tworzy IT, do utworzenia IT potrzebne są wszystkie dzieciny.
warzywa ekologiczne
Opracowanie: Rick Ligthelm
Źródło: http://www.flickr.com

Internetowy sklep z ekologiczną żywnością

Coraz mało czasu i coraz więcej na głowie. życie stale przyspiesza i czasami niełatwo za nim zdążyć. Aczkolwiek nastała moda na slow life i nawrót do natury. Dużo ludzi pragnie móc więcej dać familii azarówno dbać o jej zdrowie. W ten trend priorytetowo wpisuje się zdrowe jedzenie. Jak to pojednać? Rozwiązaniem jest ekologiczny sklep internetowy.

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Wakacje na desce – te zimowe i letnie – możemy utrwalić na filmie. Nowe możliwości są potężne, a za normalnie pieniądze można nabyć całkiem profesjonalny sprzęt.

Decydując się na kamerę, zazwyczaj należy oznaczyć jej cel. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać wśród konkretnych modeli. Wiadomo, że koszt jest najczęściej najważniejszą przeszkodą, ale w tej sytuacji także określamy, jak specjalistyczny sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania pewnego rodzaju portfolio sportowych ekscesów ma być oczywiście droższa niż taka, służąca jedynie utrwaleniu wakacji. Ważne jest to, gdzie zamierzamy pokazywać filmy. Do internetu bez problemu wystarczają kamery SD, jednak zazwyczaj HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
e-papieros
Opracowanie: Pork University
Źródło: http://www.flickr.com

Papieros elektroniczny Mild

Biorąc pod uwagęwszystkie ograniczenia dotyczące palenia w miejscach publicznych najlepszą opcję dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. U wielu producentów dostępne są droższe, luksusowe rodzaje, lecz też zwykłe zestawy w niewysokiej cenie. Bezproblemowe użytkowanie, zachowanie ekologii oraz poręczność to jedynie niektóre pozytywy, jakie wykazuje papieros elektroniczny.
1 2 3 4 5 6