X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Internet
Czas dawania prezentów
Opracowanie: PointB
Źródło: PointB

Czas prezentów

Statystyczny Polak dostaje ich co najmniej kilka w ciągu roku. Mogą być małe, duże, praktyczne, ozdobne, kupione lub własnoręcznie wykonane... Według psychologów bardziej satysfakcjonujące jest ich dawanie niż otrzymywanie.
smaczne kiełki!
Opracowanie: moggs oceanlane
Źródło: http://www.flickr.com

Zakup ekologicznej żywności przez internet. Zobacz najlepsze oferty

To dobra wiadomość, że na globie żyje coraz więcej ludzi, którzy pragną kupować zdrowe artykuły spożywcze i mają dostateczną wiedzę w tej kwestii. Takie oświecone osoby kupują produkty bio, które cechują się dobroczynnym wpływem na ludzki organizm, nie są kaloryczne i zostały stworzone przy respektowaniu reguł.
Bezpieczne zakupy przez internet
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Uwaga na oszustwa w Internecie

W sklepach internetowych aż roi się od promocji oraz atrakcji cenowych. Chętnie więc z nich korzystamy często nie myśląc nawet o tym, że możemy zostać oszukani. Expander radzi, by z ostrożnością podchodzić do wyjątkowo tanich ofert i przed dokonaniem zakupu sprawdzić sklep oraz wybrać bezpieczny sposób płatności.
zdrowa żywność
Opracowanie: Nina Matthews
Źródło: http://www.flickr.com

Troska o zdrowie

Produkty ekologiczne kupuje ją już około 7 procent wszystkich polskich konsumentów. Wielu Polaków wie bowiem, że w dwudziestym pierwszym wieku warto sobie wszystko to co najlepsze dla zdrowia. Żywność ekologiczna jest więc już teraz cenną alternatywą dla mniej pożywnych
produktów. Pozbawione chemii towary to teraz jeszcze niestety zdecydowanie rzadko dostępne rarytasy. Możliwość nabycia takich produktów oferuje jednak czasem internet.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jakie serwery dla firmy

Dobre i sprawne serwery to w tej chwili podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych cenionych przedsiębiorstw, jak i w mniejszych przedsiębiorstwach warto koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z konkretnego punktu A przedostały się jak najprędzej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel przez Internet, witryny WWW oraz wielkie wachlarze odmiennych usług świadczonych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.
formuła
Źródło: altervista.org

Jak zorganizować wypad na formułę?

Każdy prawdziwy kibic marzy o tym, aby obejrzeć zawody na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 rzadko organizowane są przez biura turystyczne i dlatego też mamy zamiar podpowiedzieć jak można zrobić to na własna rękę.
Opracowanie: Comes S.A.

Internetowe technologie

Zlecenia IT to bardzo szeroki i dość skomplikowany działem dla osób spoza branży. Dane technologie zawierają wszystkie działy nauki o narzędziach i komunikacji, począwszy od komputerów, jego oprogramowania, a skończywszy na telekomunikacji. Należy jednak pamiętać że sprzęt ten, albo inny odrębny dział nie tworzy IT, do utworzenia IT potrzebne są wszystkie dzieciny.
warzywa ekologiczne
Opracowanie: Rick Ligthelm
Źródło: http://www.flickr.com

Internetowy sklep z ekologiczną żywnością

Coraz mniej czasu i wciąż mnóstwo na głowie. życie ciągle przyspiesza i czasami nielekko za nim zdążyć. Aczkolwiek nastała moda na slow life i powrót do natury. Dużo osób pragnie móc więcej dać bliskim atakże troszczyć się o jej zdrowie. W ten trend zwłaszcza wpisuje się ekologiczne odżywianie. Jak to pogodzić? Rozwiązaniem jest ekologiczny sklep internetowy.

Kupujemy kamerę dla aktywnych

Wakacje na desce – w zimie i w lecie – możemy uwiecznić na filmie. Nowe możliwości są bardzo duże, a za stosunkowo nieduże pieniądze łatwo można kupić naprawdę profesjonalny sprzęt.

Wybierając kamerę, zawsze trzeba wybrać jej przeznaczenie. Jeżeli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać w konkretnych modelach. Wiadomo, że koszt jest zwykle konkretną barierą, jednak w tej sytuacji też decydujemy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania pewnego rodzaju portfolio narciarskich ekscesów musi być oczywiście droższa niż ta, służąca jedynie pamiątkom z wypadów w góry. Ważne jest to, gdzie mamy w planach pokazywać filmiki. Do internetu bez problemu wystarczą kamery SD, jednak zwykle HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
e-papieros
Opracowanie: Pork University
Źródło: http://www.flickr.com

Papieros elektroniczny produkowany przez markę Mild

Wobec wszelkich ograniczeń dotyczących palenia w miejscach publicznych doskonałą alternatywę dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. W wielu sklepach możliwe do kupienia są droższe, ekskluzywne modele, ale również zwyczajne komplety w niewysokiej cenie. Proste użytkowanie, zachowanie ekologii oraz wygoda to jedynie niektóre plusy, jakie wykazuje papieros elektroniczny.
1 2 3 4 5 6