X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Firmy
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Wydajne i sprawne serwery to w tej chwili podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych cenionych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach trzeba koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z określonego punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz całe wachlarze odmiennych usług świadczonych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w Internecie.
magazyn
Opracowanie: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl

W jaki sposób wyposażyć magazyn

Duża liczba ludzi interesu prowadzących przedsiębiorstwa zajmujące się handlem staje przed dylematem przechowywania asortymentu. wydzierżawienie czy zakupienie magazynu to wydatek, z którym z pewnością liczą się przy określaniu budżetu. Naturalnie rozwiązaniem są regały. zależnie od zapotrzebowania należy zapoznać się z ofertami na regały paletowe, regały półkowe, regały wysokiego składowania, a jeżeli wynajęliśmy bardzo wysokie pomieszczenie magazynowe - antresole magazynowe.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i w wielu wypadkach kluczowe rozwiązanie w współczesnym biznesie. Wiele przedsiębiorstw stawia na likwidację wewnętrznego działu rachunkowości i przekazanie tych prac fachowym biurom. Sprawdź, jakie mocne i słabe strony ma taka decyzja i poznaj najważniejsze elementy, które musisz wziąć po uwagę dobierając outsourcing księgowości.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w każdej firmie

Gdy posiadamy własną firmę z pewnością znane jest nam pojęcie audytu finansowego. Wiele osób drży na samą myśl o audycie i uważa go za kolejną straszną, obowiązkową kontrolę. Audytor staje się okropnym urzędasem czyhającym na najmniejsze nawet potknięcie finansowe firmy tylko po to by móc je wytknąć i wyciągnąć konsekwencje. To błąd. Audyt finansowy to pewien zestaw procedur i testów, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane rzetelnie i czy nie ma istotnych rozbieżności pomiędzy stanem faktycznym a tym z raportu.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wybór usług finansowych w Warszawie

Każdy biznesmen powinien poznać zalety, jakie daje outsourcing księgowości. Zlecenie biurom księgowym obsługi naszych rachunków, mimo pewnych kosztów, przyniesie nam zapewnienie, że zajmują się nimi specjaliści. Naturalnie zanim zatrudnimy biuro, musimy mieć baczenie na kilka ważnych elementów. Oto garść przydatnych wskazówek.
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Copywriting

Copywriting właściwie nie jest nową dziedziną, ale jej znaczenie w ostatnich latach nabrało nowego brzmienia. rozwój Internetu, wzrost działalności firm w sieci oraz tworzenie firm internetowych sprawiło, że copywriterzy podążyli tym tropem.
consulting
Źródło: http://www.4results.pl/

Consulting efektywną algorytmem na powodzenie firmy

Obecnie spółki nie dążą tylko do powiększenia osiąganych dochodów, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Właściwe zarządzanie wiedzą i consulting stają się narzędziem sukces firmy . Umiejętności zawodowe pracowników wpływają na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, kształtują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.
jachty Marinara
Opracowanie: Marinara.pl

Imprezy dla pracowników pod żaglami

Jak sprawić, by pracownicy byli oddani firmie, by pracowali wydajniej? Z badań wynika, że pracownik musi być zadowolony i wówczas jest bardziej związany z firmą.
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Kto chętnie płaci podatki?

Okazuje się, że większość przedsiębiorców rozliczających się z VAT-u, jak i z podatku dochodowego, robi to co miesiąc. Tym samym wybierają sobie mniej korzystną opcję.
Opracowanie: HEMMERSBACH

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odzyskania swojego mienia w sposób określony w przepisach prawa z pomocą sądu lub bez niej. W nadziei ściągnięcia należności zazwyczaj przekazuje się zebranie długów przedsiębiorstwom specjalizującym się w tej branży. Firma windykacyjna posiada zdolności i doświadczenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia udanej windykacji.
1 2 3 4