X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Firmy
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odzyskania swojej własności w sposób określony w przepisach prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń bardzo często zleca się odzyskanie długów firmom specjalizującym się w tej działalności. Firma windykacyjna posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia windykacji.
Opracowanie: HEMMERSBACH

Firma windykacyjna

Windykacja to w skrócie próba odebrania swojego mienia w zgodzie z przepisami prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń zwykle przekazuje się odzyskanie długów przedsiębiorstwom specjalizującym się w tej branży. Firma windykacyjna ma zasób wiedzy i praktykę niezastąpione do sprawnego przeprowadzenia udanej windykacji.
krzesła
Opracowanie: Dziedzic Sp. z o.o.

Praktyczne krzesło do każdego pomieszczenia

Aranżując pomieszczenie biurowe bądź salę konferencyjną na równi stawiamy zarówno komfort użytkowania, jak i ich funkcję reprezentacyjną. Jednym z istotnych elementów wyposażenia tego typu sal są wygodne i estetyczne krzesła. Ciekawą propozycją jest krzesło York z kolekcji "24h at work" firmy Dziedzic.
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Copywriting

Copywriting w zasadzie nie jest nową dziedziną, ale jej znaczenie w ostatnich latach nabrało nowego brzmienia. rozwój Internetu, wzrost działalności firm w sieci oraz tworzenie firm internetowych sprawiło, że copywriterzy poszli tym samym tropem.
magazyn
Opracowanie: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl

W jaki sposób wyposażyć magazyn

Mnóstwo ludzi interesu mających przedsiębiorstwa zajmujące się handlem staje przed dylematem składowania produktów. wydzierżawienie czy zakupienie powierzchni magazynowej to wydatek, z którym niewątpliwie liczą się przy określaniu budżetu. Oczywiście rozwiązaniem są regały. W zależności od potrzeb dobrze jest zapoznać się z ofertami na regały paletowe, regały półkowe, regały wysokiego składowania, a jeżeli mamy bardzo wysokie pomieszczenie magazynowe - antresole magazynowe.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w każdej firmie

Kiedy posiadamy własną firmę z pewnością znane jest nam określenie audytu finansowego. Większość ludzi odczuwa niepokój na samą myśl o audycie i uznaje go za następną okropną, konieczną kontrolę. Audytor staje się okropnym urzędasem czającym się na najmniejsze nawet potknięcie finansowe przedsiębiorstwa tylko dlatego by móc je wykazać i nałożyć kary. To błąd. Audyt finansowy to odpowiedni zestaw procedur i testów, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest zrobione odpowiednio i czy nie występują istotne rozbieżności pomiędzy stanem rzeczywistym a tym ze sprawozdania.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i nierzadko niezbędne rozwiązanie w współczesnym biznesie. Spory odsetek firm decyduje się na rezygnację z własnego działu finansowego i oddanie tych zadań wyspecjalizowanym instytucjom. Sprawdź, jakie mocne i słabe strony może mieć taki wybór i poznaj najważniejsze elementy, które musisz wziąć po uwagę dobierając outsourcing księgowości.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Dobre i sprawne serwery to teraz baza prężnej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych dużych przedsiębiorstw, jak i w małych firmach należy koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z określonego punktu A dostały się jak najprędzej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, strony WWW oraz wielkie wachlarze innych usług załatwianych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wybór usług finansowych w Warszawie

Każda firma powinna mieć na uwadze korzyści, jakie niesie outsourcing księgowości. Zlecenie biurom rachunkowym prowadzenia naszych rachunków, mimo pewnych kosztów, przyniesie nam pewność, że czuwają nad nimi specjaliści. A zanim dokonamy wyboru usługodawcy, musimy mieć baczenie na parę niezwykle istotnych rzeczy. Poniżej trochę użytecznych rad.
Opracowanie: Coram Poland

Prysznic w malej łazience

Mała powierzchnia łazienki to duży kłopot. Zdaje sobie z tego sprawę każdy, kto stara się umieścić jak najwyższą liczbę urządzeń, takich jak zestawy prysznicowe i resztę armatury, mając do dyspozycji mocno ograniczoną przestrzeń. To wszystko trzeba rozlokować rozsądnie, żeby optymalnie wykorzystać dostępne miejsce, zapewniając wystarczającą użyteczność, a równocześnie nie zagracić łazienki.
1 2 3 4