X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Firmy
Vincent Sp. z o.o.
Opracowanie: Vincent Sp. z o.o.
Źródło: http://www.vincent.pl/

Optymalne rozwiązania w zakresie pakowania produktów.

Firma Vincent działa na rynku od 1991 roku. Główny profil jej działalności związany jest zaopatrzeniem zakładów produkcyjnych w najwyższej jakości maszyny pakujące oraz materiały służące do opakowania i zabezpieczenia szerokiej gamy produktów.
Mocne wejście Twojej firmy
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Co ogranicza rozwój małego biznesu w Polsce?

Gąszcz przepisów, wysokie składki ZUS, utrudniony dostęp do kredytów – to tylko kilka z ograniczeń i barier, którym czoła codziennie stawiają przedsiębiorcy. Okazuje się jednak, że to firmy z sektora MSP są głównym motorem naszej gospodarki, generują bowiem około dwóch trzecich całego, polskiego PKB.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Dobre i sprawne serwery to w tej chwili podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych cenionych przedsiębiorstw, jak i w małych przedsiębiorstwach potrzeba koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z określonego punktu A dostały się jak najszybciej do punktu B. Współczesne aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, strony WWW oraz całe wachlarze innych usług załatwianych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.
Oznaczenia kartonów

Zdrowa folia? Czy jest to możliwe?

Właściwe zabezpieczanie wyrobów jest niezwykle ważne w logistyce, ponieważ pozwala na błyskawiczny i dokładny załadunek. zależnie od artykułów, które chcemy zapakować, powinniśmy wyselekcjonować odpowiednie maszyny pakujące. Obecnie na rynku jest ogromna ilość firm sugerujących sprawdzone rozwiązania, przystosowane do określonych produktów i potrzeb.
Rozbity samochód
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Masz stare auto? Możesz na nim zarobić!

Jak legalnie pozbyć się starego, niesprawnego samochodu i dodatkowo zarobić na nim nawet kilka tysięcy złotych? Oddając go stacji demontażu!
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Opracowanie: Planet PR
Źródło: Planet PR

Organizacja imprez firmowych – doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Współcześnie coraz więcej firm zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało też mnóstwo innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by przekonać się jak mnóstwo możliwości pomocy mamy.
consulting
Źródło: http://www.4results.pl/

Consulting efektywną algorytmem na powodzenie firmy

Współcześnie firmy nie dążą tylko do znacznego wzrostu zysku, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Właściwe zarządzanie wiedzą i consulting stają się sposobem na sukces firmy . Umiejętności zawodowe pracowników wpływają na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, determinują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.
Praca przy komputerze
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Kobiety poszukiwane do pracy w IT

Praca programisty nie ogranicza się do siedzenia z nosem przed monitorem. Jak potwierdzają specjaliści ds. HR, jest to zawód pełen wyzwań, który wymaga wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich. Świetnie sprawdzają się w nim kobiety, których niestety cały czas brakuje w branży IT.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w każdej firmie

Gdy mamy własne przedsiębiorstwo na pewno znane jest nam pojęcie audytu finansowego. Wiele osób odczuwa niepokój na samą myśl o audycie i odbiera go jako kolejną okropną, konieczną kontrolę. Audytor jest okropnym urzędasem czyhającym na najmniejsze nawet potknięcie finansowe firmy tylko po to by móc je wykazać i nałożyć kary. To błąd. Audyt finansowy to odpowiedni zestaw czynności i testów, mających pomóc w sprawdzeniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane rzetelnie i czy nie ma istotnych rozbieżności między stanem realnym a tym z raportu.
Opracowanie: Coram Poland

Prysznic w malej łazience

Mała powierzchnia łazienki to duży kłopot. Jest tego świadom każdy, kto próbuje umieścić jak najwyższą liczbę urządzeń, takich jak zestawy prysznicowe i muszle klozetowe, mając do dyspozycji mocno ograniczoną przestrzeń. Całość powinna być ułożona z wyczuciem, żeby idealnie zużyć przestrzeń, zachowując sporą użyteczność, a jednocześnie nie przeładować łazienki.
1 2 3 4