X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Firmy
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odzyskania swojej własności w sposób określony w przepisach prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń bardzo często zleca się odzyskanie długów firmom specjalizującym się w tej działalności. Firma windykacyjna posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia windykacji.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i często niezbędne rozwiązanie w współczesnym biznesie. Duża liczba przedsiębiorstw wybiera zamknięcie wewnętrznego działu finansowego i oddanie tych prac zewnętrznym instytucjom. Dowiedz się, jakie zalety i wady posiada taki wybór i co jest istotne, kiedy wybieramy outsourcing księgowości.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w każdej firmie

Kiedy prowadzimy własne przedsiębiorstwo na pewno znane jest nam pojęcie audytu finansowego. Wiele osób czuje strach na samo wspomnienie o audycie i odbiera go jako następną okropną, obowiązkową kontrolę. Audytor staje się okropnym urzędasem czyhającym na każde potknięcie finansowe firmy tylko dlatego żeby móc je wytknąć i nałożyć kary. To błąd. Audyt finansowy to odpowiedni zestaw procedur i działań sprawdzających, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane odpowiednio i czy nie występują istotne rozbieżności między stanem faktycznym a tym z raportu.
magazyn
Opracowanie: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl

W jaki sposób wyposażyć magazyn

Mnóstwo przedsiębiorców mających przedsiębiorstwa trudniące się handlem staje przed problemem składowania towaru. Wynajęcie czy kupno magazynu to koszt, z którym bez wątpienia liczą się przy planowaniu budżetu. Oczywiście odpowiedzią są regały. zależnie od potrzeb warto zapoznać się z ofertami na regały paletowe, regały półkowe, regały wysokiego składowania, a gdy kupiliśmy bardzo wysokie pomieszczenie magazynowe - antresole magazynowe.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Wydajne i sprawne serwery to w tej chwili podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych cenionych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach trzeba koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z określonego punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz całe wachlarze odmiennych usług świadczonych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w Internecie.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wybór usług finansowych w Warszawie

Każdy biznesmen powinien poznać zalety, jakie daje outsourcing księgowości. Zlecenie biurom księgowym obsługi naszych rachunków, mimo pewnych kosztów, przyniesie nam zapewnienie, że zajmują się nimi specjaliści. Naturalnie zanim zatrudnimy biuro, musimy mieć baczenie na kilka ważnych elementów. Oto garść przydatnych wskazówek.
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Copywriting

Copywriting właściwie nie jest nową dziedziną, ale jej znaczenie w ostatnich latach nabrało nowego brzmienia. rozwój Internetu, wzrost działalności firm w sieci oraz tworzenie firm internetowych sprawiło, że copywriterzy podążyli tym tropem.
consulting
Źródło: http://www.4results.pl/

Consulting efektywną algorytmem na powodzenie firmy

Obecnie spółki nie dążą tylko do powiększenia osiąganych dochodów, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Właściwe zarządzanie wiedzą i consulting stają się narzędziem sukces firmy . Umiejętności zawodowe pracowników wpływają na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, kształtują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.
jachty Marinara
Opracowanie: Marinara.pl

Imprezy dla pracowników pod żaglami

Jak sprawić, by pracownicy byli oddani firmie, by pracowali wydajniej? Z badań wynika, że pracownik musi być zadowolony i wówczas jest bardziej związany z firmą.
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Kto chętnie płaci podatki?

Okazuje się, że większość przedsiębiorców rozliczających się z VAT-u, jak i z podatku dochodowego, robi to co miesiąc. Tym samym wybierają sobie mniej korzystną opcję.
1 2 3 4