X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Konkursy
Projekt kubka, konkurs home&you
Opracowanie: home-you.com
Źródło: home-you.com

Zaprojektuj kubek – konkurs home&you

Na facebookowym profilu marki home&you ruszył konkurs „Zaprojektuj własny kubek”! Na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda – wprowadzenie kubka wraz z autografem do sprzedaży w salonach home&you w całej Polsce!
Konkurs "Kurczak na pikinku"
Opracowanie: CEDROB
Źródło: CEDROB

Kurczak na pikniku! - KONKURS

Uwielbiasz jeść na świeżym powietrzu? A piknik lub grill to za każdym razem niezwykła uczta? Jeśli tak – ten konkurs jest dla Ciebie! Weź udział w naszej zabawie i pochwal się swoim talentem kulinarnym! Na propozycje czekamy do 4 września.

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy przygotować w dowolny sposób kurczaka na pikniku lub na grillu, a następnie uwiecznić go na fotografii i przesłać na adres e-mail: F.B@cedrob.com.pl. Trzy najlepsze propozycje obiadowe nagrodzimy kuchennymi gadżetami!
Przepis na najlepszy chłodnik, konkurs
Opracowanie: CEDROB
Źródło: CEDROB

Żegnamy lato – chłodno! - KONKURS

Lato niestety dobiega końca. Pożegnajmy je z godnością – pysznym chłodnikiem z warzyw i owoców sezonowych! Przygotuj pożegnalny chłodnik i weź udział w naszym konkursie! Na propozycje czekamy do 4 września.

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy przygotować według dowolnego przepisu chłodnik a następnie uwiecznić go na fotografii i przesłać na adres e-mail: F.B@gobarto.com.pl. Autorzy trzech najlepszych propozycji otrzymają atrakcyjne gadżety kuchenne.
Konkurs na projekt łazienki
Opracowanie: Roca
Źródło: Roca

Zaprojektuj designerską łazienkę - KONKURS

To kolejna inicjatywa producenta wyposażenia łazienek mająca na celu promowanie pracy polskich architektów. Do wygrania jest kwota 1 500 euro oraz uznanie i prestiż w branży projektantów.

Na projekty wnętrz łazienkowych w formie renderu 3D lub plastycznej wizji łazienki jury czeka do 20 sierpnia 2013 roku. Propozycje realizacji w formacie JPEG o rozmiarze nieprzekraczającym 10 MB należy przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursu.
Wnętrze z wyobraźnią, konkurs
Opracowanie: Knauf
Źródło: Knauf

„Wnętrze z wyobraźnią” –konkurs

1 czerwca wystartował konkurs Knauf AMF i Heradesign zatytułowany „Wnętrze z wyobraźnią”. Architekci, projektanci wnętrz i studenci architektury mogą dać upust swojej kreatywności i wygrać atrakcyjne nagrody.

Konkurs „Wnętrze z wyobraźnią” to wspólna inicjatywa marek AMF i Heradesign działających od stycznia 2013 roku w ramach jednej organizacji biznesowej wchodzącej w skład grupy Knauf. Obydwie marki traktują konkursy jako ważne narzędzie budowania relacji z architektami, czego najlepszym dowodem są podobne konkursy organizowane w przeszłości.

Zarządzanie domowym budżetem - wydatki na pieluchy

Dziecko to wielka odpowiedzialność. Wraz z jego narodzinami zmienia się kompletnie model budżetu domowego. Jednym z większych, regularnych wydatkówpieluchy. Ich koszt dla jednego dziecka może sięgać nawet 250 zł miesięcznie.
Konkurs, idealna kolacja
Opracowanie: Gobarto
Źródło: Gobarto

Idealna kolacja? - KONKURS

Uwielbiasz romantyczne chwile z ukochaną osobą? Wierzysz w zasadę "przez żołądek do serca" i wcielasz ją w życie przy każdej okazji? Przygotuj idealną kolację dla ukochanej osoby i weź udział w naszym konkursie! Na propozycje czekamy do 2 czerwca.

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy przygotować niezwykłą kolację dla bliskiej osoby, a następnie uwiecznić chwilę na fotografii i przesłać na adres e-mail: F.B@gobarto.com.pl. Autorzy trzech najlepszych propozycji otrzymają atrakcyjne gadżety kuchenne.
Konkurs WymianaOpon.pl
Opracowanie: WymianaOpon.pl
Źródło: WymianaOpon.pl

Sezon na opony!

Produkty 2 w 1 to nie Twoja bajka? Za kierownicą stawiasz na bezpieczeństwo i pewność jazdy? Wymyśl slogan reklamowy, który pomoże przekonać innych kierowców do sezonowej wymiany opon. Wygraj darmową wymianę opon i atrakcyjne gadżety motoryzacyjne!
Konkurs WymianaOpon.pl
Opracowanie: WymianaOpon.pl
Źródło: WymianaOpon.pl

Piąte koło u wozu!

Czy wiesz do czego służy piąte koło w Twoim aucie? Jeśli tak, to z pewnością potrafisz wymienić uszkodzone koło w samochodzie! Podziel się swoją wiedzą z amatorami czterech kółek i krok po kroku opisz proces wymiany koła. Wygraj darmową wymianę opon i atrakcyjne gadżety motoryzacyjne!
Konkurs WymianaOpon.pl
Opracowanie: WymianaOpon.pl
Źródło: WymianaOpon.pl

Wygraj wymianę opon za free!

Czarna? Okrągła? Twarda? A może po prostu sezonowa? Podaj pięć określeń, które najlepiej opisują oponę. Wygraj darmową wymianę opon i atrakcyjne gadżety motoryzacyjne!
1 2 3 4 5 6 7