X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Blu-ray
kamera

Trójformatowa kamera Hitachi

Nowa kamera firmy Hitachi, DZ-BD10HA umożliwia zapisywanie filmów na płycie Blu-ray, twardym dysku lub karcie pamięci SDHC.
Nowy odtwarzacz FUNAI Blu-ray w 3D
Opracowanie: FUNAI
Źródło: FUNAI

Nowy odtwarzacz FUNAI Blu-ray w 3D

Wśród produktów blu-ray oferowanych przez japońskiego producenta elektroniki użytkowej godną uwagi perełką jest designerski, ultranowoczesny odtwarzacz FUNAI Blu-ray. Urządzenie to wyglądem wcale nie przypomina klasycznego odtwarzacza, do którego przyzwyczaił nas rynek. Jest stosunkowo niewielki i ustawiany pionowo!
Narzeczony mimo woli
Opracowanie: CD Projekt

Narzeczony mimo woli

Już od 24 listopada jedna z najchętniej oglądanych komedii romantycznych tego roku - "Narzeczony mimo woli" - dostępna będzie na Blu-ray oraz DVD. Wersję filmu przeznaczoną do odtwarzania w domu wzbogacono o wywiady z aktorami, komentarze reżysera i scenarzysty, wpadki aktorów z planu oraz alternatywne zakończenie.

"Narzeczony mimo woli" to pełna humoru historia bezwzględnej bizneswoman robiącej karierę w dużym nowojorskim wydawnictwie.
monitory full HD
Opracowanie: BenQ

Monitor i telewizor full HD w jednym

Czerwiec 2009 - BenQ wprowadza na polski rynek pierwszy monitor LCD z wbudowanym tunerem TV. BenQ SE2241 to 21,5" monitor full HD zaprojektowany do współpracy z komputerami PC ale także jako zwykły odbiornik TV.
Telewizory Philips z linii 6000
Opracowanie: Philips
Źródło: Philips

Kino 3D w Twoim domu

Pomimo krytycznych zapowiedzi, telewizory 3D odniosły gigantyczny sukces zarówno w Polsce jak i na świecie. Wynika to tylko z jednego faktu. Z roku na rok stają się one coraz doskonalsze. Już teraz można stwierdzić, że wyprzedziły kino trójwymiarowe. I nie chodzi tu wyłącznie o jakość obrazu.
nagrywarki

Nagrywarka do zdjęć

Po wyklarowaniu się sytuacji na rynku filmów HD, płyty DVD będą stopniowo ustępować miejsca formatowi Blu-ray. Mimo to nadal są świetnym nośnikiem do robienia zapasowych kopii danych z dysku twardego.