X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Słuchawki
Opracowanie: Coram Poland

Prysznic w malej łazience

Mini metraż łazienki to duży kłopot. Jest tego świadom każdy, kto próbuje umieścić jak najwyższą liczbę urządzeń, takich jak zestawy prysznicowe i pralki, mając do dyspozycji mocno ograniczoną przestrzeń. Całość powinna być ułożona z wyczuciem, żeby idealnie wykorzystać dostępne miejsce, uzyskując sporą użyteczność, a jednocześnie nie przeładować łazienki.
Słuchawki do gier Plantronics GameCom 307
Opracowanie: Plantronics
Źródło: Plantronics

Słuchawki do gier Plantronics GameCom 307

Profesjonalne słuchawki dla graczy Plantronics GameCom 307 są teraz dostępne w grudniowej promocji w sieci sklepów Empik i Komputronik oraz w promocji okładkowej Chip z 25 % rabatem w promocyjnych zestawach z grą Dungeon Siege III.
Motorola

Muzyczny telefon Motorokr EM35

Firma Motorola przedstawiła telefon komórkowy Motorokr EM35, który oprócz podstawowych funkcji, może służyć jako wysokiej klasy przenośny odtwarzacz plików multimedialnych.
obudowa komputerowa

Komputerowy szkielet

Skeleton firmy Antec najkrócej można opisać jako otwartą obudowę komputerową. Zapewnia ona swobodny dostęp do podzespołów komputera.
klawiatura dla graczy

klawiatura dla gracza

Klawiatura SteelSeries 7G została zaprojektowana specjalnie z myślą o graczach. Urządzenie posiada złocone styki, powodujące zmniejszenie opóźnień od wciśnięcia klawisza do wykonania akcji.
słuchawki
Opracowanie: 4press

Kryształowe słuchawki

Producent akcesoriów muzycznych, firma CrystalRoc, zapowiedziała wprowadzenie na rynek ekskluzywnych słuchawek z linii Sennheiser. Urządzenie powstało w kooperacji ze szwajcarskim producentem kryształów – Swarovski.
Nowe zestawy słuchawkowe od Microsoft
Opracowanie: Microsoft Hardware
Źródło: Microsoft Hardware

Usprawnij komunikację w biznesie

Efektywna komunikacja nie jest możliwa bez odpowiednich narzędzi. Z myślą o małych i dużych firmach microsoft wprowadza na rynek dwa nowe zestawy słuchawkowe, które mają poprawić jakość, a tym samym i efektywność kontaktów biznesowych – LifeChat LX-4000 i LifeChat LX-6000. Przez pełną optymalizację z platformą Microsoft Lync, oba zestawy jeszcze lepiej wspierają komunikację między różnymi urządzeniami.
Wygodne i stylowe słuchawki z mikrofonem
Opracowanie: Trust
Źródło: Trust

Najlepszy design i dźwięk dzięki Trust Bazz Design Headset

Aby zapewnić optymalne wrażenia dźwiękowe podczas korzystania ze smartfona, tabletu, notebooka czy Ultrabooka, firma trust wprowadza na rynek nowy zestaw słuchawkowy. Bazz design Headset ma wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o wygląd, komfort i właściwości dźwiękowe.
oczyszczanie dźwięku

Clari-Fi - czysty dźwięk w słuchawkach

Urządzenie o nazwie Clari-Fi zostało zaprojektowane do używania pomiędzy odtwarzaczem MP3 a słuchawkami. Jego zadaniem jest usuwanie cyfrowych artefaktów ze skompresowanych plików muzycznych.
Lekki, kolorowy odtwarzacz MP3 z funkcją szybkiego ładowania
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Lekki, kolorowy odtwarzacz MP3 z funkcją szybkiego ładowania

Nowe, kolorowe odtwarzacze mp3 firmy Sony z serii Walkman® B170 umożliwiają autentyczne odczuwanie muzyki. Nowe modele Walkman® z serii B ważą zaledwie 28 g, są więc tak małe i lekkie, że można je wszędzie zabierać ze sobą. W przypadku B170 małe wymiary idą w parze z doskonałą jakością dźwięku: wystarczy bowiem nacisnąć przycisk Bass Boost, by usłyszeć w słuchawkach mocny i bogaty bas.
1 2 3 4 5 6