X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Talerze
porcelana
Opracowanie: MENU
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/2/117/476/seria_verner_panton/id

Porcelanowa nieśmiertelność Geometry

Duńska marka MENU, określana przez nas światowym ambasadorem piękna, wykorzystuje w swojej limitowanej kolekcji luksusowej porcelany nieśmiertelny wzór Vernera Pantona – Geometry I...
tace
Opracowanie: MENU
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2692/menu__wielofunkcyjna_taca_z_coolerem_z_chlodzacego_zelu

Dwie za wszystko inne – kuchenno-jadalniana multipla

Kiedy tradycja łączy się z funkcjonalnością, a designer jest równocześnie pełnym praktycznego zmysłu architektem, powstaje kreacja, która czaruje swoją użytecznością. Dwóch architektów ze skandynawskiej grupy Norm, Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn, udoskonalają oblicza znanego na całym świecie skandynawskiego stylu...
misy
Opracowanie: Silit
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2434/stelton__futurystyczna_miska_173_x_95_x_56_cm

Stalowa wyprawa na kraniec Świata Smaku

Współcześni kartografowie z zabijającym wyobraźnię upodobaniem twierdzą, że nie ma już białych plam na mapach. Jakże się mylą! Istnieje rzeczywistość, która zasadniczo nie ma końca, ani też, co zjawiskowe, początku.
porcelana
Opracowanie: Rörstrand

Filiżanki na drutach robione

Można śmiać się z tytułu, ale fakt, faktem, pomysłowa faktura zastawy stołowej szwedzkiej firmy Rörstrand sprawia takie wrażenie, jakby została zrobiona na drutach. Faktycznie jednak seria luksusowej porcelany Swedish Grace inspirowana była kłosami zboża, symbolem pomyślności, dostatku i natury.
ceramika stołowa
Opracowanie: Ter Steege

Na sielską nutę

Nowa ceramika stołowa LEAH holenderskiej marki Ter Steege przywołuje różne skojarzenia – od spokojnej, sielskiej wsi, przez mroźną zimę, po święta Bożego Narodzenia. Wszystko to za sprawą sugestywnej dekoracji, którą są tym razem urokliwe gałązki ostrokrzewu.
naczynia
Opracowanie: Ter Steege

Stół pachnący lasem

Nordic Dreams to propozycja jesienno-zimowego stołu firmy Ter Steege. Naczynia z wzorem szyszek i gałązek jedliny są jak obietnica długich zimowych wieczorów przy kominku, jak zapowiedź bożonarodzeniowej choinki.
dzbanek
Opracowanie: MENU

Czarny kontur bieli – MENU i jego inspiracje naturą

Współczesny człowiek zdaje się czasem zapominać o kształtach i kolorach stworzonych przez naturę. Otoczony feerią barw i tysiącami form powołanych do istnienia przez technologię i cywilizację, oddala się od tego, co najprostsze i niemal pierwotne. Z przyrodą styka się najczęściej podczas weekendowych wypraw, czy surfowania po stronach biur podróży.
naczynia
Opracowanie: Ter Stegge

Bukiet filiżanek

Hortensja jest tak dekoracyjna, że jeden jej kwiat wystarczy za cały bukiet. Podobnie rzecz się ma z ceramiką stołową HORTENSIA firmy Ter Steege. Kilka naczyń z rysunkiem tego pysznie ozdobnego kwiatu jest w stanie udekorować cały stół.
zastawa stołowa
Opracowanie: Ter Steege Poland

Lawenda na talerzu

W XVI wieku królewscy kucharze dodawali lawendę do mięs i deserów, a nawet przygotowywali z niej konfitury. We współczesnej kuchni również znajdziemy lawendę. Na przykład w mieszance aromatycznych ziół prowansalskich oraz na urokliwej zastawie stołowej marki Ter Steege.
Garden party, czyli jak urządzić przyjęcie w ogrodzie
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl

Garden party, czyli jak urządzić przyjęcie w ogrodzie

Wypoczynek na świeżym powietrzu to najlepsza forma relaksu i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, zwłaszcza latem. Bo nie ma sensu siedzieć zamkniętym w dusznych czterech ścianach, skoro na zewnątrz świeci słońce. Jeśli nie mamy możliwości wyjechania za miasto, można wykorzystać potencjał swojego ogrodu i zaprosić przyjaciół na popołudniowe garden party. Co umili ten wspólnie spędzony czas?
1 2 3 4