X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
DVD
Hannah Montana
Opracowanie: CD Projekt

"Hannah Montana" - 2 sezon na DVD

Życie nastolatków nie jest łatwe, nawet dorośli muszą to przyznać. Szczególnie, gdy kończą jedną szkołę i rozpoczynają naukę w liceum. Jak sobie z tym poradzić, gdy w dodatku na swoich barkach nosi się wielką tajemnicę? Grunt to wsparcie rodziny i przyjaciół!
Brzydula Betty
Opracowanie: CD Projekt

"Brzydula Betty" - 3 sezon na DVD

3. sezon "Brzyduli Betty", jednego z najchętniej oglądanych seriali komediowych na świecie, już od 19 lutego będzie dostępny na polskim rynku DVD. To niesamowita okazja, by przekonać się, jak amerykański świat mody i plotek różni się od świata naszej polskiej "BrzydUli". 
Zagubieni
Opracowanie: CD Projekt

"Zagubieni" - 5 sezon na DVD

Genialnie skonstruowana wielopoziomowa zagadka czy szalony sen wariata? Spragnieni kolejnych odpowiedzi już niedługo je odnajdą: 19 lutego serial "Zagubieni" – kompletny 5. sezon na DVD – pojawi się w sklepach.
chirurdzy
Opracowanie: CD Projekt

"Chirurdzy" - 5 sezon na DVD

Fenomen niezwykłej popularności seriali medycznych wciąż trwa. Już od 19 lutego można będzie śledzić kolejne zawiłe przypadki, z którymi muszą się zmierzyć amerykańscy lekarze z Seattle – w sklepach pojawi się długo oczekiwany 5. sezon serialu "Chirurdzy" na DVD.  
1 2