X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Nawigacja
nawigacja
Opracowanie: Harman-Becker

Krokodyl Beckera wkracza na rynek

Firma Harman-Becker wyznacza nowy trend na rynku nawigacji prezentując najnowszy produkt Traffic Assist Z100. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o aktywnych użytkownikach, szukających nie tylko sprzętu wysokiej jakości, ale też efektownego wyglądu.
zmywarka Amica
Opracowanie: AMICA

Jak wybrać zmywarkę?

Jeszcze nie tak dawno temu zmywarki obecne były tylko w dużych lokalach gastronomicznych, a posiadanie urządzenia w domu było symbolem przepychu i bogactwa. W dzisiejszych czasach zmywarka jest jednym z podstawowych sprzętów wyposażenia kuchni, a ich wybór jest tak duży, że trudno zdecydować się na konkretny model. Na co zwracać uwagę przy wyborze sprzętu radzi AGDMedia.pl.
GPS TomTom
Opracowanie: Tom Tom

Nawigacja satelitarna na wakacje

Zaczyna się okres urlopów, wyjazdów wypoczynkowych oraz wakacyjnych wypraw. Poruszanie się samochodem po Polsce i Europie utrudniają ciągłe remonty, przebudowy czy zmiany nazw ulic, przez co często nasza podróż staję się dłuższa niż planowaliśmy.
Becker Active 50
Opracowanie: Becker
Źródło: Becker

Becker Active 50 i Ready 50 – inteligentna nawigacja

Urządzenia nawigacyjne marki becker od lat są nagradzane za intuicyjną obsługę. Nadszedł czas na kolejny krok w ułatwianiu posługiwania się urządzeniem. Użytkownicy modeli Ready 50 i Active 50 nie muszą już zastanawiać się jaka funkcja będzie im potrzebna.
Dodge Challenger
Opracowanie: Dodge

Nadjeżdża Dodge Challenger 2009

Nowy Dodge Challenger 2009 jest esencją amerykańskiego "muscle car": niepowtarzalna stylizacja, światowej klasy własności jezdne, potężne silniki oraz współczesne technologie – słowem wszystko to, co budzi zachwyt każdego pokolenia entuzjastów motoryzacji.
GPS

Nawigacje do zadań specjalnych

Najnowsze nawigacje firmy Garmin - Colorado 300 GP i Edge 705, dostępne w sieci sklepów Vobis, stworzone zostały z myślą o miłośnikach górskich wędrówek i rowerowych wypraw. Dzięki nim, nawet w najtrudniejszym terenie zawsze odnajdziesz drogę do celu.
nawigacja Becker
Opracowanie: Harman/Becker

Trójwymiarowy świat nawigacji

Przełomowa grafika 3D na ekranach kin i nawigacji – producent nawigacji Harman/Becker i dystrybutor filmów Imperial CinePix rozpoczęli wspólny projekt przy promocji filmu AVATAR.

Co łączy niemieckie urządzenia nawigacyjne i najnowszy film Jamesa Camerona? W obu zastosowano przełomową grafikę 3D. Z tego właśnie powodu postanowiono zorganizować wspólną akcję promocyjną, która obejmie Internet, prasę, telewizję i outdoor.
GPS Becker
Opracowanie: Becker Traffic Assist

Precyzyjnie do celu z nową nawigacją

Od niedawna na polskim rynku gości nowe urządzenie do nawigacji z serii Becker Traffic Assist – Z203.
Reanault Koleos
Opracowanie: Renault

Roman Paszke na pokładzie Koleosa

Roman Paszke, Kapitan Jachtowy Żeglugi Wielkiej i Żeglugi Wielkiej Motorowodnej został ambasadorem Renault Koleos.
nawigacja

Nowe urządzenie do nawigacji GOCLEVER 3570A Cardinale PL

Firma GoClever Technology wprowadziła na rynek nowe urządzenie do nawigacji GoClever 3570A Cardinale PL.
1 2