X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
TV
Wielofunkcyjny pilot Measy RC10
Opracowanie: Measy Electronics
Źródło: Measy Electronics

Pilot nie tylko do Smart TV

Measy RC10 to trzy urządzenia w jednym – pilot, mysz i laserowy wskaźnik. Rozwiązanie to powinno sprawdzić się we współpracy z donglami Measy oraz z telewizorami typu Smart TV i komputerami. To także propozycja dla tych, którym niestraszne prelekcje przed zgromadzoną publicznością.
telefon
Opracowanie: 4press

Samsung W2400 z TV

Samsung poinformował o wprowadzeniu na rynek w Korei Południowej najnowszego telefonu, obsługującego protokół przesyłu danych HSDPA – Samsung W2400.
monitory full HD
Opracowanie: BenQ

Monitor i telewizor full HD w jednym

Czerwiec 2009 - BenQ wprowadza na polski rynek pierwszy monitor LCD z wbudowanym tunerem TV. BenQ SE2241 to 21,5" monitor full HD zaprojektowany do współpracy z komputerami PC ale także jako zwykły odbiornik TV.
głośniki
Opracowanie: KONTEL-TELECOM

Zastąp słuchawki głośnikami Altec Lansing!

Głośniki Nobi amerykańskiej firmy Altec Lansing, stworzone specjalnie z myślą o muzycznych telefonach Nokia XpressMusic 5310 i Nokia XpressMusic 5610 są już dostępne na polskim rynku.
Eska TV Wazzzup
Opracowanie: Eska TV

Wazzzup – teraz już wiesz

Z kim spotyka się Christiano Ronaldo? Co tym razem włożyła na siebie Paris Hilton? Czy bohaterowie sagi ,,Zmierzch" na pewno są parą? W świecie show – businessu codziennie coś się dzieje, a program Wazzzup pozwala na bieżąco śledzić poczynania wszystkich celebrytów.
laptopy

Telewizyjny notebook

ASUS F3Sg oferowany przez sieć sklepów Vobis, to przenośny komputer i telewizor w jednym. Tylko teraz dostępny jest w wyjątkowej cenie.
Philips Smart TV
Opracowanie: Philips
Źródło: Philips

Philips zgarnia dwie nagrody EISA

Zużywają mało energii, przy tym są ekologiczne i zapewniają perfekcyjną jakość obrazu – to między innymi doceniło jury EISA i przyznało telewizorom Philipsa dwie nagrody. Tym samym philips po raz kolejny potwierdza swoją jakość i utrzymuje pozycję lidera w nowej technologii.