X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Odtwarzacze
Ultra mobilny głośnik
Opracowanie: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing

Ultra mobilny głośnik do iPhone’a i iPod’a

Altec Lansing, innowator w dziedzinie audio wprowadził zestawy głośnikowe inMotion® iMT630 Classic i Sport do iPhone’a i iPod’a. Nowe głośniki to ultra mobilne rozwiązanie audio dla osób prowadzących aktywny tryb życia, pragnących jednocześnie cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem.
odtwarzacz wodoodporny
Opracowanie: Sport-shop.pl

Wodoszczelny odtwarzacz mp3 dla aktywnych

Niektórzy nie potrafią rozstać się ze swoją ulubioną muzyką - nawet podczas treningu. Odtwarzacze mp3 dla sportowców muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także posiadać wygodne słuchawki, które nie wypadną z uszu już po pierwszym podskoku. Najlepsze urządzenia można wziąć ze sobą nawet na basen!
Nowy Walkman® serii W
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Nowy Walkman® serii W: stworzony dla ludzi aktywnych

Do biegania, na basen, na siłownię… Nowy, wodoszczelny odtwarzacz Sony WALKMAN® W273. Nowy, zakładany na głowę i wodoszczelny odtwarzacz mp3 Walkman® NWZ-W273 firmy Sony pozwala połączyć aktywność fizyczną ze słuchaniem ulubionych nagrań.
odtwarzacze
Opracowanie: BLOW
Źródło: BLOW

Nowe multimedialne odtwarzacze przenośne

BLOW wprowadza do sprzedaży nową rodzinę przenośnych odtwarzaczy multimedialnych - BLOW MP3 X10 oraz BLOW mp4 X12 i X15.
Najnowsze odtwarzacze Walkman®
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Najnowsze odtwarzacze Walkman®: jakość dźwięku, łączność, komfort słuchania

Najnowsze odtwarzacze Walkman® firmy Sony z systemem Android™, łączem Bluetooth® i cyfrowym systemem osłabiania zewnętrznych hałasów.
Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Pierwszy odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™

Firma Sony zaprezentowała swoje pierwsze odtwarzacze z nowej serii WALKMAN® Z, oparte na systemie Android™. Najistotniejszą cechą serii WALKMAN® Z jest doskonałe brzmienie, uzyskane między innymi dzięki zastosowaniu wzmacniacza cyfrowego S-Master MX.
Nowy odtwarzacz FUNAI Blu-ray w 3D
Opracowanie: FUNAI
Źródło: FUNAI

Nowy odtwarzacz FUNAI Blu-ray w 3D

Wśród produktów blu-ray oferowanych przez japońskiego producenta elektroniki użytkowej godną uwagi perełką jest designerski, ultranowoczesny odtwarzacz FUNAI Blu-ray. Urządzenie to wyglądem wcale nie przypomina klasycznego odtwarzacza, do którego przyzwyczaił nas rynek. Jest stosunkowo niewielki i ustawiany pionowo!
głośniki iPad
Opracowanie: Altec Lansing

Zestaw głośnikowy do iPada

Zestaw głośnikowy Octiv Stage MP450 to idealna stacja dokująca do iPad'a, która zapewnia jego posiadaczom doskonałą jakość dźwięku i możliwość ustawienia ekranu pod wieloma różnymi kątami.
Zestaw kina domowego Samsung HT D6730W 02
Opracowanie: Samsung Electronics Polska
Źródło: Samsung Electronics Polska

Stylowe zestawy kina domowego

Nowe systemy kina domowego, zapewniające bogactwo wrażeń multimedialnych dzięki wykorzystaniu technologii trójwymiarowego obrazu i dźwięku, zaprezentuje firma Samsung Electronics na rozpoczynających się dzisiaj międzynarodowych targach Consumer Electronics Show (CES) 2011 w Las Vegas. Nowością na rynku będzie możliwość odtwarzania pochodzących z różnych źródeł treści w formacie 2D i 3D, również w bardzo wysokiej rozdzielczości.
głośniki
Opracowanie: KONTEL-TELECOM

Zastąp słuchawki głośnikami Altec Lansing!

Głośniki Nobi amerykańskiej firmy Altec Lansing, stworzone specjalnie z myślą o muzycznych telefonach Nokia XpressMusic 5310 i Nokia XpressMusic 5610 są już dostępne na polskim rynku.
1 2