X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sprzęt
egzotyczna ryba
Opracowanie: Grant Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com

Męskie zainteresowania - o wędkarzach i najlepszych łowiskach

Uniwersalnie uznano, iż wyprawy wędkarskie to zwykle męskie zajęcie, powinno się z resztą przyznać, że tak naprawdę niewiele pań interesuję się wędkarstwem. Encyklopedia mówi, iż wędkarstwo to zarówno odmiana sportu jaki i pasji, które polega przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
Ogród pełen cienia
Opracowanie: Jean-Sebastien Roy
Źródło: Ogród pełen cienia

Gdzie można spędzić weekend poza Warszawą?

Po całym tygodniu nielekkiej roboty nadszedł czas na przysługujący, weekendowy odpoczynek. Gdy zapowiada się dobra pogoda nie należy siedzieć w domu tylko wybrać się gdziekolwiek na weekendowy wyjazd. Na pewno o wiele lepiej wypocznie się na łonie natury niż siedząc w mieszkaniu. Agroturystyka mazowieckie ma do zaproponowania wiele interesujących propozycji.

Używane drukarki do firmy to godny polecenia wybór

Ogromna większość ludzi ma w domu komputer i nie wyobraża sobie już funkcjonowania bez takiego urządzenia. Sporo osób posiada też drukarkę, która często się przydaje, w szczególności, jeżeli mamy dzieci w szkole, lub prowadzimy firmę z mieszkania. Drukarki są bardzo różne. Możemy kupić drukujące na kolorowo, są też czarno-białe. Część z nich ma wbudowany skaner, na niektórych da się również kopiować wydruki. Takie „kombajny” bywają jednak dość kosztowne, tak w zakupie, jak i w użytkowaniu.

Gry wideo nie tylko dla dzieci

Obecnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od dawna trwa spór o to, która konsola jest najbardziej zaawansowana. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
krajobraz górski
Opracowanie: Bryce JW
Źródło: http://www.flickr.com

Na co warto zwrócić uwagę wybierając się do sklepu z górskim sprzętem

Sklep górski to miejsce, w którym można znaleźć niezwykle szeroki wybór produktów kojarzonych z pieszymi wycieczkami, nie tylko górskimi. Obecnie zauważa się wyraźny wzrost liczby sklepów tego typu, jak również zwiększenie zainteresowania sprzętem górskim. Także asortyment ulega poszerzeniu, a ceny spadają. By z tak wielkiej liczby sklepów wybrać ten najbardziej odpowiedni, wypada przyjrzeć się dwóm podstawowym elementom, jakimi są towary oferowane w sklepie oraz jego pracownicy.
Opracowanie: Panasonic

Aparat mamy i co teraz?

Wreszcie spełniliśmy nasze marzenia i staliśmy się posiadaczem wymarzonego aparatu. Zazwyczaj nie zdajemy sobie jednak sprawy, że obiektywy kitowe, jakie seryjnie dołączane są do sprzedawanych modeli, są średniej jakości i zadowolą nas tylko w pierwszym etapie naszej zabawy z fotografią. Dlatego należy od początku zacząć kompletować dodatkowe akcesoria do naszego aparatu, gdyż kupując rozważnie zestaw ”szkieł”, sprawimy, że nasz aparat będzie robił zadowalające ujęcia.

Kupujemy kamerę dla aktywnych

Wakacje na desce – w zimie i w lecie – możemy uwiecznić na filmie. Nowe możliwości są bardzo duże, a za stosunkowo nieduże pieniądze łatwo można kupić naprawdę profesjonalny sprzęt.

Wybierając kamerę, zawsze trzeba wybrać jej przeznaczenie. Jeżeli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać w konkretnych modelach. Wiadomo, że koszt jest zwykle konkretną barierą, jednak w tej sytuacji też decydujemy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania pewnego rodzaju portfolio narciarskich ekscesów musi być oczywiście droższa niż ta, służąca jedynie pamiątkom z wypadów w góry. Ważne jest to, gdzie mamy w planach pokazywać filmiki. Do internetu bez problemu wystarczą kamery SD, jednak zwykle HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
Wyprawy wędkarskie
Źródło: www.zewprzygody.pl

Od czego zacząć wędkowanie?

Wyprawy wędkarskie są bardzo popularną formą odpoczywania prze męską płeć. Łowienie ryb okazuje się pomysłem na miłe spędzenie wolnego czasu dla osób w różnym wieku. Często jest to tradycja pokoleniowa przekazywana z ojca na syna. Taki rodzaj sportu pozwala na relaks oraz rozmowy w dobrym towarzystwie.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Sprzęt komputerowy dla firm

Zaopatrzenie powierzchni biurowych w sprzęt komputerowy dla firm, to czynnik wpływający na jego funkcjonowanie. właśnie dlatego, powinno to być wykonane na najwyższym poziomie. Na samym początkuorganizacji biura, warto przemyśleć parę istotnych spraw. Jedną z nich jest na przykład instalacja systemów operacyjnych. Jak dobrać go tak, by był dopasowany do charakteru firmy, która będzie na nim pracować. Warto również przemyśleć sposób, w jaki zaopatrzy się biura w internet. Czy wybrać połączenie kablowe, czy wi-fi.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Serwerownia – dziwne miejsce, dziwni ludzie

Serwerownia to dziwne miejsce okrytetajemniczą legendą. Tylko kilka osób oglądało ją w środku, a tylko nieliczni wyszli z niej bez szwanku. Miejsce, gdzie wchodzą wyłącznie informatycy i specjaliści od IT ciągle kusi poszukiwaczy przygód. A może to zagadkowe buczenie działa na nich energetyzująco.
1 2