X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Panele laminowane
panele laminowane
Opracowanie: Classen-Pol
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/panele_hikora_philadelphia_z_kolekcji_city_marki_classen_2.jpg

Jak dobrać panele podłogowe

Nie zaczynaj od podłogi! - to tytuł pierwszej ze wskazówek otwierających dekalog pierwszego poradnika dotyczącego wyboru paneli podłogowych opracowanego przez specjalistów na co dzień zajmujących się ich produkcją. W poradniku znajdziemy odpowiedzi m.in. na pytania Jakie panele dobrać do klasycznych, a jakie do nowoczesnych wnętrz? Jakie akcesoria należy nabyć wraz z nimi? I wreszcie – jak zakupione panele pielęgnować?
schody
Opracowanie: Classen
Źródło: RuckZuck

Panele podłogowe History

Najnowszą kolekcję paneli podłogowych History charakteryzuje niespotykana dotąd u producenta cecha Endless Beauty, która pozwala na łączenie paneli z zachowaniem ciągłości wzoru. Deski, bez względu na kolejność ich układania i różnice we wzorze środkowej części, zawsze będą idealnie do siebie pasować. Do tej pory jedyną możliwością łączenia paneli z zachowaniem ciągłości wzoru była ich dokładna selekcja i dobór odpowiednich paneli podczas układania.
panele
Opracowanie: Classen-Pol
Źródło: Classen-Pol

Panele w kolorze śnieżnego dębu

W najnowszej kolekcji Discovery marki Classen znajdziemy panele o wąskich deskach i wyraźnym usłojeniu, które urzekają swą naturalnością i prostotą. Dąb Verden śnieżny to propozycja zarówno dla tych, którzy cenią klasyczne, eleganckie wnętrza, jak i dla osób lubiących niestandardowe połączenia kolorystyczne, ponieważ jasny kolor podłogi idealnie wkomponuje się w każdą aranżację wnętrza.
Podłoga wykonana z drewna jest trwała i piękna
Opracowanie: Chapel Parket
Źródło: Chapel Parket

Podłoga z litego drewna a laminaty

Lite drewno to ciepły i naturalny materiał. Podłoga wykonana z tego surowca jest trwała, a przy tym niezwykle piękna. W porównaniu z nią, laminaty stanowią jedynie imitację prawdziwego drewna.
panele laminowane
Opracowanie: Classen-Pol
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/panele_dab_verden_brazowy_classen_1.jpg

Panele laminowane w kolorze brązowego dębu

Brązowe panele laminowane o uniwersalnym kolorze i wyraźnym usłojeniu wyglądem przypominają prawdziwą drewnianą podłogę. Dzięki temu idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w domach, gdzie ceni się klasyczne piękno...
panele laminowane
Opracowanie: Classen-Pol
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/panele_hikora_philadelphia_z_kolekcji_city_marki_classen_2.jpg

Naturalna struktura drewna

To rozwiązanie aranżacyjne sprawia, że pokój staje się przytulny i ciepły, aż zachęca do ściągnięcia kapci i chodzenia na boso. Przenieśmy więc rodzinne spotkanie z kanapy na podłogę i doceńmy wszystkie zalety podłogi Hikora Philadelphia!
panele
Opracowanie: RuckZuck
Źródło: RuckZuck

Orzechowe panele podłogowe

Orzech Venosta to wzór, który z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym otaczać się tym, co naturalne. Wyraźne usłojenie, przeplatające się barwy brązu i beżu oraz mozaikowa struktura sprawiają wrażenie, że panele wykonane zostały z prawdziwych drewnianych desek...
panele laminowane
Opracowanie: Classen
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/dab_verden_miodowy_kolekcja_discovery.jpg

Dębowa kolekcja paneli

Bogaty asortyment, dostępny w sprzedaży w salonach sieci RuckZuck, po raz kolejny zostanie powiększony. Discovery marki Classen to nowa kolekcja paneli laminowanych, która już we wrześniu dołączy do oferty sieci...
podłogi drewniane
Opracowanie: RuckZuck
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_merbau_unica_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Dębowe podłogi na lata

Dwa nowe wzory podłóg drewnianych Royal Floor są już dostępne w salonach RuckZuck na terenie całej Polski. Dąb Country i Merbau Unica z kolekcji Platinium to niepowtarzalne podłogi w naturalnych, brązowych odcieniach, które ożywią każde wnętrze.
podłogi drewniane
Opracowanie: Royal Floor
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/jesion_rustic_1.jpg

Podłogi drewniane z jesionu

Jesion to jedno z najstarszych i największych drzew liściastych rosnących w Europie. Wysokie, proste pnie oraz brunatno-szara kora w połączeniu z grubymi i rozłożystymi gałęziami sprawiają, że wygląda on niezwykle elegancko i dostojnie...
1 2 3