X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kamera

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Szaleństwa na desce – te zimowe i letnie – można zapamiętać na filmie. Dzisiejsze możliwości są bardzo duże, a za normalnie pieniądze możemy nabyć faktycznie profesjonalny sprzęt.

Wybierając kamerę, zwykle trzeba oznaczyć jej zastosowanie. Jeżeli potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy szukać sportowych modelach. Oczywiście cena jest najczęściej najważniejszą przeszkodą, ale w tej sytuacji także określamy, jak profesjonalny sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania pewnego rodzaju portfolio rolkowych ekscesów musi być naturalnie lepsza niż ta, służąca tylko utrwaleniu wyjazdów z przyjaciółmi. Bardzo ważne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmy. Do internetu spokojnie wystarczą kamery SD, jednak zwykle HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
kamera

Edimax IC-1510(Wg) - sieciowa kamera dla domu i małego biura

Edimax Technology, wiodący producent rozwiązań sieciowych przedstawia kamerę IC-1510(Wg), następcę modelu IC-1500(Wg). Jest to opłacalne i łatwe w użyciu rozwiązanie służące do obserwacji miejsc, w których nie są wymagane drogie i profesjonalne systemy, np. w domu i w małym biurze. Kamera jest dostępna w wersji zarówno przewodowej (IC-1510), jak i bezprzewodowej (IC-1510Wg).
Optoma Pico
Opracowanie: Veracomp SA

60 cali zawsze pod ręką

Kieszonkowy Pico projektor Optomy do komórki, PDA, czy iPoda
przenośny telewizor
Opracowanie: MISTRAL

Mistral TFT 910, czyli telewizor w kieszeni

Mistral TFT 910 to urządzenie, które śmiało można nazwać "kieszonkowym LCD". Przenośny telewizor Mistral TFT 910 umożliwia odbiór programów telewizyjnych w każdym miejscu, gdzie tylko dociera sygnał telewizyjny czy to w pomieszczeniu, czy na otwartym powietrzu. Pełni również funkcję monitora.
kamera
Opracowanie: Konsorcjum FEN

Kamerka szpiegowska Apexto

008 Apexto zgłoś się!
W ofercie Konsorcjum FEN – jednego z wiodących na polskim rynku dystrybutorów sprzętu IT z wartością dodaną (VAD) – pojawiło się nietypowe, wielofunkcyjne urządzenie firmy Apexto. Model DV008 to połączenie możliwości miniaturowej kamery szpiegowskiej, pamięci flash, a także kamerki internetowej.
komputer Lenovo

Stacjonarny komputer Lenovo

Firma Lenovo poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowego komputera PC – H210. Niedrogie urządzenie ma być idealnym rozwiązaniem dla całej rodziny.
kamera internetowa

Kamera 3D

Kamera internetowa Minoru Webcam wyróżnia się wyglądem przypominającym robota. Jednak najciekawsze jest to, że Minoru oferuje użytkownikowi obraz 3D.
Opel Insignia Sports Tourer
Opracowanie: Materiały prasowe

Opel Insignia Sports Tourer - nowe sportowe kombi

Nowe kombi Opla, którego debiut planowany jest podczas Salonu Samochodowego w Paryżu (4-19 października), oferuje najnowszą technologię opakowaną w najwyższej jakości sportową karoserię, która odzwierciedla jego pełną nazwę: Insignia Sports Tourer.
kamera

Trójformatowa kamera Hitachi

Nowa kamera firmy Hitachi, DZ-BD10HA umożliwia zapisywanie filmów na płycie Blu-ray, twardym dysku lub karcie pamięci SDHC.
kamery

Camileo - niewielka kamera HD

Toshiba zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej, niewielkiej kamery nagrywającej wideo w wysokiej rozdzielczości.
1 2