X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Odchudzanie
Cidrex
Opracowanie: Vitana

Systematyczny trening zgrabnej sylwetki

Jeżeli zaczynamy odchudzać się na szybko, z biegu i bez przemyślanego planu, walka ze zbędnymi kilogramami przypomina syzyfową pracę. Dieta wymaga wsparcia doświadczonego trenera – z pomocą przychodzi Cidrex Plus Vitany.
tabletki odchudzające
Opracowanie: PR Solution

Utrzymaj wakacyjną sylwetkę

Ciężko pracowałaś na to aby jak najlepiej prezentować się w kostiumie kąpielowym podczas urlopu? Jeżeli tak, to nie zaprzepaść tego po powrocie z wakacji. Fabacum Vitana sprawi, że makaron, ryż chleb i kasza nie będą tuczące co pomoże bez wyrzeczeń utrzymać wakacyjną sylwetkę.
Fabacum
Opracowanie: PR Solution

Świąteczne obżarstwo bardzo wskazane

Świąteczny stół ugina się pod ciężarem potraw a ty zamiast jeść do woli martwisz się, że przez świąteczne ucztowanie przybędzie ci centymetrów w pasie? Wiedz, że z Fabacum świąteczne potrawy wcale nie będą takie tuczące.
testy ciążowe
Opracowanie: Torsten Mangner

TEST CIĄŻOWY - czy jestem w ciąży?

Dobre pytanie, prawda? To nic wielkiego, jeśli osoba wypowiadająca te słowa jest już dojrzałą kobietą i ciąża jej nie przeraża. Gorzej gdy takie pytanie stawia sobie młoda dziewczyna, która jest jeszcze w trakcie nauki, na utrzymaniu rodziców. Ostateczność gdy do tego wszystkiego nie jest w stałym związku. Takie sytuacje nie zdarzają się już sporadycznie, nie są wzięte z filmów.
owoce
Opracowanie: Naturhouse
Źródło: Naturhouse

Owoce dietetyczne

Kolorowe, soczyste i pyszne – owoce kuszą nas swoim wyglądem, smakiem i właściwościami zdrowotnymi. Z przyjemnością stosujemy balsamy do ciała na bazie owoców, perfumy o owocowym zapachu, czy maseczki i peelingi przygotowane ze świeżych truskawek lub mango.

Kolorowe, soczyste i pyszne – owoce kuszą nas swoim wyglądem, smakiem i właściwościami zdrowotnymi.
Zapomnij o rozstępach
Opracowanie: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Zapomnij o rozstępach!

Mało estetyczne pasma, które pojawiają się na ciele, to w rzeczywistości problem wielu osób w różnym wieku. Podpowiadamy, jak im skutecznie przeciwdziałać oraz leczyć.
Szczupła sylwetka, dieta
Opracowanie: Dmitry Sunagatov
Źródło: Fotolia.com

Jak nie tyć?

Wszyscy to znamy. Tygodnie lub miesiące wyrzeczeń, mordercze ćwiczenia, odmawianie sobie ulubionych potraw. W końcu licznik na wadze wskazuje upragnione 5 kg mniej, by po jakimś czasie wskazać… 10 kg więcej. Jak uniknąć efektu jo-jo i trwale pozbyć się zbędnych centymetrów? Jak „przeprogramować” organizm, by nie wracał do starych, złych nawyków magazynowania tłuszczyku? Jest na to nowa metoda.
Noworoczne postanowienie - jem zdrowo!
Opracowanie: Good One PR
Źródło: Good One PR

Noworoczne postanowienie - jem zdrowo! Jak wytrwać?

Początek nowego roku to czas kiedy decydujemy się na zmiany w swoim życiu. Niektórzy chcą rzucić palenie, inni schudnąć, a jeszcze inni zmienić swoje nawyki żywieniowe. Pytanie tylko jak wytrwać w swoim postanowieniu? Jest na to kilka ciekawych sposobów.
Tortilla z chudym schabem
Opracowanie: ZM Pekpol
Źródło: ZM Pekpol

Miej siłę na chorobę i na zimowe szaleństwo!

W roku kalendarzowym nie ma okresu, podczas którego stan naszej kondycji byłby tak istotny jak zimą. Przeszywający chłód sprzyja bowiem obniżeniu odporności organizmu, a co za tym idzie, zwiększonej podatności na choroby. Nie możemy sobie jednak na nie pozwolić, kiedy jest tak wiele okazji do zabaw na stoku i lodowisku. Żeby zadbać o formę wystarczy odpowiednio się odżywiać!
Dieta i sport
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Schudnij zdrowo

Początek roku to czas kiedy każdy z nas stawia przed sobą nowe cele. Jednym z najczęstszych jest uzyskanie zgrabnej sylwetki. Co zrobić, abyśmy wytrwali w naszym postanowieniu dłużej niż tylko krótką chwilę? Najlepiej skonsultować nasze założenia ze specjalistą.
1 2 3 4 5 6