X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Odchudzanie
tabela kalorii

Tabela kalorii - liczenie kalorii podczas diety

W Polsce, czyli w blisko 40 milionowym kraju, ponad 8 milionów ludzi walczy z nadwagą i otyłością, a ponad 20 milionów osób narzeka na wygląd swojej sylwetki. Nie powinno to zjawisko jednak nikogo dziwić. Pomimo tego, że dla niektórych jest to droga pełna poświęceń to i tak nie jest ten argument w stanie odstraszyć.
ananasy
Opracowanie: Vic Lic

Błonnik z ananasem – zdrowe odchudzanie

W Polsce spożycie błonnika kształtuje się na poziomie 10-15 g dziennie. Tymczasem zapotrzebowanie organizmu to 20-40 gramów na dobę (dane WHO). Błonnik wspomaga odchudzanie, obniża poziom cholesterolu, przeciwdziała zaparciom i oczyszcza organizm z toksyn.
herbatka odchudzająca

Odchudzanie: Trzy kroki każdego dnia

Nowość na rynku suplementów diety odchudzającej. La Karnita Slim firmy Bio-Active to pierwszy na rynku program odchudzający, łączący działanie ziołowych tabletek i herbatki odchudzającej.
Na program La Karnita Slim składają się trzy rodzaje tabletek ziołowych, oraz herbatka wspomagająca odchudzanie, o smaku grejpfruta. Pijemy ją trzy razy dziennie: rano, w południe i wieczorem, łykając za każdym razem odpowiednią dla danej pory dnia pastylkę.
Cidrex ocet jabłkowy
Opracowanie: Vitana

Skuteczne odchudzanie zimą

Gdy minie już oszołomienie spowodowane zabawą sylwestrową, nadchodzi czas na snucie planów na kolejny rok. Jak co roku obiecujemy sobie rzucenie palenia, więcej ruchu i stratę kilku kilogramów. Co zrobić, aby na obietnicach się nie skończyło?

Początek roku to zazwyczaj czas zmian, albo przynajmniej ich planowania. Tworzymy długie listy postanowień, ustalamy co zrobimy, a czego będziemy unikać.
SlimGREEN
Opracowanie: SlimGREEN

Wygodne i bezpieczne odchudzanie?

Tak, to możliwe...
Każdy z nas, kto ma tu i tam trochę za dużo zbędnych kilogramów, marzy o wygodnym, bezpiecznym, a przede wszystkim skutecznym odchudzaniu. Jednak każdego dnia zadajemy sobie to samo pytanie: czy to jest możliwe? Okazuje się, że TAK.
1 2 3 4 5 6