X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Restauracje
obiad
Źródło: Pieprz i Wanilia Restaurant & Travel Club

Obiad z adrenaliną 50 metrów nad ziemią!

Śpiewający kelnerzy, jedzenie w ciemnościach, czy tłuczenie do woli talerzy - restauratorzy wymyślają coraz bardziej nietypowe pomysły.
Zamek Kliczków, Sylwester
Opracowanie: Zamek Kliczków
Źródło: Zamek Kliczków

Sylwester w zamkowych murach

Noworoczne imprezy zazwyczaj są huczne i wystawne. Zwykle jednak odbywają się w sztampowej, powtarzalnej scenerii. Dla poszukujących nowych wrażeń proponujemy zabawę do białego rana w magicznej oprawie średniowiecznego zamku.
wielkanoc
Opracowanie: La Boheme

Święta w restauracji?

Dlaczego nie? Okazuje się, że ogrom pracy związanej z przygotowaniem potraw, zakupy i porządki, to zajęcia, które zdecydowanie nie sprzyjają rodzinnej atmosferze wypoczynku i relaksu…. A czy nie temu powinny służyć święta?
Stek z krokodyla
Opracowanie: Restauracja Pieprz i Wanilia
Źródło: Restauracja Pieprz i Wanilia

Restauracja Pieprz i Wanilia - wyszukane smaki we Wrocławiu

Karaibska zupa-krem z pieczonej dyni, wątróbka w winie na styl francuski, czy inspirowana chińskimi smakami kaczka w sosie jarzębinowym to tylko niektóre z nowych pomysłów Szefa Kuchni wrocławskiej restauracji Pieprz i Wanilia.
la Boheme
Opracowanie: la Boheme

Zdrowy i ciepły posiłek

Długi i męczący dzień w pracy, kilka godzin przed komputerem, to nasza codzienność, a kiedy zjeść zdrowy i ciepły posiłek?...
Romantyczna kolacja we dwoje
Opracowanie: Hotel Zamek Lubliniec
Źródło: Hotel Zamek Lubliniec

Przepis na udany urlop we dwoje

Alternatywą dla długiego wyjazdu na wczasy może być wypad do przytulnego hotelu za miastem. Krótki urlop lub weekend tylko we dwoje może być wypełniony rozrywką, sportem, relaksem – lub łączyć w sobie wszystkie te możliwości. Nawet, jeśli macie różne pasje i gusta, bez problemu znajdziecie atrakcje tylko dla siebie lub takie, które pozwolą wam bawić się razem.
la Boheme

Pomysł na majówkę w mieście

Długi weekend majowy, upragniony czas odpoczynku, jezioro, góry, las… Nie wszyscy mają takie szczęście. Jednak nie martwcie się, w mieście też może być ciekawie. Mamy dla Was wiele propozycji.
praga
Źródło: www.orlicatravel.pl

Wyjazd integracyjny do Pragi - jak wybrać najlepszą ofertę?

Mamy możliwość zaprezentować specjalnie przygotowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Stolica Czech to jedno z najbardziej wyjątkowych aglomeracji naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa encyklopedia i świetny podręcznik opisujący nurty w historii sztuki. Zachwyca niezwykła atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Wizyta w czeskiej stolicy to żywa lekcja historii i kultury.
zakaz palenia
Opracowanie: Mykl Roventine
Źródło: http://www.flickr.com

Zakaz palenia w miejscach publicznych

15 listopada weszła w życie ustawa zakazująca palenia w miejscach publicznych. Polska dołącza do listy państw chroniących obywateli przed dynem tytoniowym nie tylko na ulicach i przystankach. Od tego dnia właściciele taksówek, pubów, restauracji są zobowiązani do umieszczenia na drzwiach przepisowych tabliczek - znak zakazu palenia...
oświetlenie
Opracowanie: SKOFF

Nowy rytm światła…

Bogata kolekcja nowoczesnych systemów oświetleniowych firmy SKOFF została poszerzona o nową pozycję – oprawę RUMBA z serii Music Line.
1 2