X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Restauracja
Chris Botti
Opracowanie: www.fabrykatrzciny.pl

5 lat inspiracji z Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny /CAFT/ obchodzi piąte urodziny. Z tej okazji 10 października na scenie CAFT wystąpi amerykański, smooth jazzowy trębacz, Chris Botti, z gościnnym udziałem Anny Marii Jopek. Będzie to pierwszy, wspólny koncert artystów.

Jak zorganizować przyjęcie we Wrocławiu

Wielu z nas przynajmniej kilka razy w życiu staje przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Przygotowujemy wesele, chrzciny, komunię dla dziecka, bywa, że dostajemy polecenie by zorganizować służbowy bankiet. Jest tego dużo, zatem warto wiedzieć jak to zrobić. Istnieją tak właściwie dwa rozwiązania.
La Boheme Sylwester
Opracowanie: La Boheme

Sylwester kameralnie

Sylwestrowa Noc to jedyny taki wieczór w roku. Warto spędzić go z ukochaną osobą lub w gronie najbliższych przyjaciół. Nie zawsze dobrym scenariuszem jest zabawa do białego rana, czasem wystarczy lampka dobrego wina pitego przy akompaniamencie delikatnych dźwięków fortepianu.
restauracja
Opracowanie: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska

Barka Tumska otwarta!

Pierwsza wrocławska restauracja na wodzie zaprasza gości na swój pokład. Barka Tumska, zacumowana rok temu w samym sercu Wrocławia, przeszła ostateczne fazy przygotowań i rozpoczęła działalność.