X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Krążenie
nogi
Opracowanie: Mustela
Źródło: www.mustela.pl

Ciężki problem nóg

Zaokrąglony, zwiększający się z każdym trymestrem brzuszek przynosi przyszłym mamom wiele radości. Niestety w końcowej fazie ciąży jest także sporym obciążeniem dla nóg. Istnieją jednak sposoby, które pomagają zmniejszyć dyskomfort i przywracają radość oczekiwanego macierzyństwa.
defibrylacja
Opracowanie: Physio-Control
Źródło: Physio-Control

Uratuj życie

Nagłe zatrzymanie akcji serca to nagły stan, w którym dochodzi do zatrzymania krążenia krwi. Następnie występuje zatrzymanie oddechu, i w konsekwencji dochodzi do nieodwracalnego uszkodzenia mózgu.
Dr hab. N. med. Maciej Kielar
Opracowanie: Medicover
Źródło: Medicover

Jak walczyć z żylakami?

Popękane naczynka i żylaki mogą być przyczyną wstydu i skrępowania, a także źródłem kompleksów. Współczesna medycyna umożliwia jednak skuteczną walkę z dolegliwościami żylnymi. O metodach leczenia opowiada dr hab. n. med. Maciej Kielar, szef Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Medicover.

W Polsce blisko 30% kobiet cierpi na dolegliwości żylne nóg, a ponad 40% z nich nie reaguje na pierwsze oznaki pojawiającego się problemu. Jakie są pierwsze symptomy, które powinny nas zaniepokoić?
pieluszki do pływania
Opracowanie: HUGGIES®

Najlepsza ekipa pływających bobasów

28 czerwca producent pieluszek HUGGIES® - firma Kimberly-Clark - zorganizował pierwsze ogólnopolskie zgrupowanie niemowląt, które wraz z rodzicami regularnie biorą udział w zajęciach na pływalni. Celem było propagowanie pływania niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym oraz zachęcanie rodziców do spędzania czasu z maluchami poprzez wspólne zajęcia i zabawy w wodzie. Partnerem inicjatywy było Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt.
Szczepienie przeciwko grypie
Opracowanie: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.

Pierwsza pomoc pozwala ratować życie

Każdy uczeń szkoły średniej i każdy, kandydat na kierowcę zdaje sobie sprawę jakie znaczenie ma pierwsza pomoc przedmedyczna. Przedmiot nazywający się PO miał obowiązek nauczyć młodzież ratowania ludzkiego życia. Jako pomocny rekwizyt służyły m.in. fantomy oraz ćwiczone na nich oddychanie metodą usta-usta i masaż serca.
stopy
Opracowanie: Lioven
Źródło: Lioven

Bolące nogi - no robić?

Problem zmęczonych nóg dotyka coraz więcej Polek. Przyczyną jest m.in. brak aktywności fizycznej, niezdrowy tryb życia, zła dieta a teraz także wysokie temperatury - szczególnie w letnie upały nasze nogi są bardziej opuchnięte a uczucie ciężkości jest bardziej odczuwalne.
suplement diety
Opracowanie: Walmark
Źródło: Walmark

Podwójna moc dla serca i pamięci

Francuzi pomimo diety obfitującej w szkodliwe tłuszcze nasycone, rzadziej miewają kłopoty z krążeniem i sercem. Paradoks? Dosłownie tak! Francuski paradoks doczekał się nawet naukowych badań.
Policardonox na serce
Opracowanie: Agropharm

Serce w dobrej formie

Policardonox firmy Agropharm to suplement diety wspomagający funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.