X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Auta
Hyundai
Opracowanie: Hyundai

Hyundai BLUE-WILL Concept - nowatorska hybryda

Prezentacja hybrydowego samochodu według pomysłu Hyundaia nastąpi na nadchodzącym Salonie Samochodowym w Seulu.
Golf IV

Tak wygląda Golf VI

Tak wygląda Golf VI Na dwa dni przed ustaloną przez Volkswagena datą oficjalnej
premiery pierwszych zdjęć nowego Golfa, ktoś życzliwy zamieścił je w Internecie.
Porsche
Opracowanie: Porsche
Źródło: soloporsche.com

Nowe Porsche 911!

Premiera nowego Porsche 911 będzie miała miejsce dopiero we wrześniu, jednak już teraz w Internecie pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia tego modelu.
Ford Focus RS 2009
Chevrolet
Opracowanie: Mototarget.pl
Źródło: © Mototarget.pl

Mocny gracz - premiera Chevroleta Cruze 5d

W popularnym segmencie aut kompaktowych debiutuje najnowszy chevrolet Cruze 5d, stając do walki o przychylność klientów z klasowym prymusem, czyli Volkswagenem Golfem.
Pożar w samochodzie
Opracowanie: qwrrty
Źródło: http://www.flickr.com

Jak ugasić pożar w samochodzie, czyli kilka rad dla każdego kierowcy

Samoistne zapalenie się samochodu, wbrew pozorom, nie jest zjawiskiem rzadkim. Mimo iż dzisiejsze auta są nowoczesne i coraz bardziej bezpieczne, czasem nawet one stają w płomieniach z powodu wewnętrznej awarii. Przemysław Knura - specjalista z firmy D+H radzi wszystkim kierowcom, w jaki sposób przygotować się do ewentualnego pożaru i jak, w razie potrzeby, postępować w takiej sytuacji.
folie okienne

Bezpieczne dziecko w samochodzie

Wyjeżdżając z rodziną na wakacje pamiętajmy aby odpowiednio przygotować się do długiej jazdy samochodem. Jest to szczególnie ważne gdy mamy dzieci, gdyż latem temperatura w aucie niejednokrotnie dochodzi do 60 stopni. Szczęśliwi ci, którzy mają klimatyzację, ale można sprawić, by podróż była znacznie przyjemniejsza... Prostym i niezwykle skutecznym sposobem przeciwdziałania nagrzewaniu się wnętrza samochodu jest zastosowanie przeciwsłonecznych folii okiennych. Ponadto autofolie wpływają bardzo korzystnie na bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Mercedes
Opracowanie: Mercedes

"Gullwing" w supersportowym wcieleniu

Po raz pierwszy w czterdziestoletniej historii, Mercedes-AMG - wyczynowa marka Mercedes-Benz - zaprezentuje pojazd opracowany od początku do końca własnymi siłami: Mercedes-Benz SLS AMG.
Casio Exilim
Opracowanie: Casio Exilim

Aparat na wszelki wypadek?

Wakacje to czas odpoczynku i ucieczki od codziennych obowiązków. Wbrew przewidywaniom ekspertów, pomimo recesji gospodarczej, Polacy nie zrezygnowali z letnich podróży. Coraz częściej jednak, w celu ograniczenia kosztów, decydują się na korzystanie z własnego transportu.
Citroen revolte
Opracowanie: Citroen

Citroën REVOLTE - luksusowy miejski samochód

Tworząc prototypowy model REVOLTE, mały szykowny samochód miejski o bezkompromisowym charakterze, Citroën po raz kolejny daje dowód swojej odwagi i innowacyjności.
1 2