X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Blizny
Laser krzyżowy GLL 2 Professional
Opracowanie: Bosch
Źródło: Bosch

Cięcie i grawerowanie laserem

Laser towarzyszy nam już od pięćdziesięciu lat. Na palcach jednej ręki można policzyć wynalazki, które posiadają tak bardzo dużą skalę przydatności. laser jest przydatny w przemyśle precyzyjnym, napędach CD i DVD, badaniach pomiarowych, astronomii, lecznictwie, metodach namierzających w nauce i wojskowości, komunikacji, w filmach i poligrafii.
Jak skutecznie pozbyć się blizn?
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jak skutecznie pozbyć się blizn?

Nie wszyscy potrafią się do nich przyzwyczaić. Charakterystyczne blizny mogą być mało widoczne i nieszkodliwe, ale potrafią również nam przeszkadzać. Na szczęście są sposoby, aby skutecznie je usunąć.
Kobieta, rozstępy
Opracowanie: Esteticmed.pl
Źródło: Esteticmed.pl

Rozstępów podstępy

Rozstępy to najczęstszy problem estetyczny, jakiego obawiają się młode mamy. W widoczny sposób zmieniają one bowiem wygląd i strukturę skóry, pozostawiając trwałe i trudne do usunięcia ślady.
zabiegi kosmetyczne
Opracowanie: Salon Urody PASJA

Odprężające zabiegi przed balem karnawałowym

Po zimowych chłodach czas na karnawałowe orzeźwienie dla ducha i ciała. Zanim przystroimy się w pełne przepychu i blasku stroje oraz wyruszymy na taneczne parkiety, warto najpierw poddać się tańcowi zmysłów, który przebudzi naszą skórę z zimowego snu.
Trądzik, choroby skóry
Opracowanie: Fotolia
Źródło: Fotolia

Leczenie blizn potrądzikowych

Trądzik jest wyjątkowo uporczywym schorzeniem. Najpierw walczymy ze zmianami wypryskowo-łojotokowymi oraz towarzyszącym im bólem i swędzeniem. Potem - z bliznami potrądzikowymi. To, czy przywrócimy cerze zdrowy wygląd zależy w dużej mierze od nas samych. Od naszych nawyków oraz tego, jaką strategię leczenia obierzemy. Czy można całkowicie ustrzec się przed bliznami potrądzikowymi? I w jaki sposób leczyć te, które już posiadamy?
Preparaty medyczne
Opracowanie: Fotolia
Źródło: Fotolia

Mity wokół komórek macierzystych

Komórki macierzyste - to ostatnio bardzo modne hasło. Widnieje na opakowaniach kremów, słyszymy je w telewizji, kiedy przyznają medycznego Nobla 2012, czytamy o zabiegach medycyny estetycznej z ich wykorzystaniem. Ale wciąż niewiele osób wie, czym tak naprawdę są komórki macierzyste? W jaki sposób się je pozyskuje? Czy dzięki nim wyleczymy najcięższe choroby? A może odzyskamy utraconą młodość?
Kobieca figura
Opracowanie: Fotolia
Źródło: Fotolia

Pierwsza skuteczna metoda walki z rozstępami

Rozstępy - wiele z nas zmaga się z tym nieestetycznym problemem, wiele próbuje bezskutecznie się go pozbyć. Stosujemy różnego rodzaju peelingi, dermabrazje, a nawet zabiegi laserowe, tymczasem lekarze niemalże jednogłośnie twierdzą, że rozstępów (zwłaszcza tych zanikowych) praktycznie nie da się usunąć. Dr Marek Wasiluk z warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium, od prawie roku mówi i udowadnia, że jest inaczej. To za sprawą nowatorskiej, ale bardzo prostej i niezwykle skutecznej w swoim działaniu metody, jaką jest frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa.
salony kosmetyczne
Opracowanie: DER-MED

Gabinety dermo dla kobiet w ciąży i po porodzie

Oczekując na przyjście dziecka lub tuląc już w ramionach swojego maluszka, nie przykładasz tak dużej wagi do odpowiedniej pielęgnacji swojego ciała.
Jak pozbyć się uciążliwych nagniotków
Opracowanie: 123rf
Źródło: 123rf

Jak pozbyć się uciążliwych nagniotków?

Niewygodne obuwie, wady śródstopia albo nieprawidłowy chód – to najpopularniejsze przyczyny wystąpienia nagniotków. Odciski pojawiające się na stopach są problemem wielu pań. Przedstawiamy kilka pomysłów na to, jak się z nimi definitywnie uporać.
Wiązką lasera w brzydką bliznę
Opracowanie: 123rf
Źródło: 123rf

Wiązką lasera w brzydką bliznę

Większość zmian skórnych potrafi skutecznie uprzykrzyć życie. Jedną z nich są blizny, których często się wstydzimy. Istnieją jednak sposoby, aby raz na zawsze zapomnieć o nielubianych znamionach.
1 2