X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Michał Piróg
gwiazdy

Moët Rosé Party

17 kwietnia 2009 w klubie Space w Warszawie szampańska marka Moët & Chandon zabierze gości do krainy magii i czaru światowego kina. Ta organizowana tylko raz w roku ulubiona impreza największych gwiazd odzwierciedla splendor i przepych Hollywood. To właśnie tutaj spełniają się najpiękniejsze marzenia o życiu w świetle jupiterów i blasku sławy – po prostu " be fabulous".
DJ Julia Michał Piróg

Michał Piróg jako DJ podczas 'Hennessy artistry'

W piątek, 9 października 2009 r. w klubie Platinium w Warszawie odbyła się kolejna edycja ekscytującej imprezy z cyklu 'Hennessy artistry'. Tym razem po raz pierwszy w roli DJ-a wystąpił znany tancerz i choreograf - Michał Piróg.
Backstreet Boys

Koncerty gwiazd na rzecz klimatu

W miniony poniedziałek, 7 grudnia w ramach kampanii realizowanej przez UE w partnerstwie z MTV Play to Stop. Europe for Climate odbył się koncert grupy Backstreet Boys. W ramach kampanii odbyły się już koncerty na których wystąpili Moby i Editors.
impreza Grolsch

Wyjatkowy powrót kultowej marki piwa

Marka piwa z kultowym zamknięciem zaznacza swoje wejście wyjątkową imprezą-happeningiem. Piotr Metz, Michał Piróg czy Mikołaj Komar – to tylko niektórzy goście, którzy w ostatni piątek, 2 października wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu artystycznym.
ECCO Walkathon

Wyniki ECCO Walkathon 2009

12 września na warszawskim Podzamczu odbył się piąty ECCO Walkathon, międzynarodowy spacer charytatywny, organizowany przez firmę ECCO - duńskiego producenta obuwia.