X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Marc Ecko
zegarek Marc Ecko
Opracowanie: Marc Ecko

Piękny jak bestia

Unikat? Monstrum? Pewnie te i jeszcze wiele innych skojarzeń. Marc Ecko konsekwentnie wytycza nową ścieżkę w projektowaniu zegarków. Ten totalnie "odjechany" instrument odmierzania czasu z pewnością znajdzie tyle samo zwolenników co przeciwników. Nieważne. Ważne, że zwróci uwagę nawet największych modowych tradycjonalistów.
torebki

Kup zegarek a prestiżową torbę dostaniesz gratis

W sieci salonów Time Trend lipiec upłynął pod znakiem dużych rabatów na wybrane zegarki takich marek jak Levi's, Atlantic, Casio, Marc Ecko czy Guess. W sierpniu większość promocji jest już nieaktualna, ale to właśnie ten miesiąc będzie niepowtarzalną okazją dla miłośników mody włoskiej. Dlaczego?
zegarki
Opracowanie: Marc Ecko
Źródło: Marc Ecko

Zegarki Marc Ecko z kolekcji Artifaks

Pomazane, ochlapane, zalane farbą . Kipiące luzem i wielkomiejską swobodą. Kpiące z prostoty, skromności i przeciętności. Takie właśnie są – nowe zegarki Marc Ecko z kolekcji Artifaks.
graffiti Marc Ecko
Opracowanie: Marc Ecko

Graffiti na tarczy zegarka

W kreatywnej wizji 38 letniego amerykańskiego projektanta Marca Ecko, graffiti od dawna odgrywa istotną rolę. Wszystko zaczęło się gdy pewnego dnia przechadzając się podziemiami metra w Nowym Jorku, projektant dostrzegł ściany pokryte wielością barw i grafik. Już wtedy wiedział, że potencjał jaki niesie ze sobą ta forma sztuki należy wykorzystywać i wspierać. Fascynację tę pielęgnuje od 1993 roku, kiedy to powstał dom mody Marc Ecko.
zegarek z motylem

Czas na lato

Zbliża się najbarwniejszy sezon w modzie - lato. Sklepy przepełnione są kolorowymi kreacjami, z których większość cechuje delikatność i zwiewność. W tym słonecznym okresie pięknem ujmują również zegarki, będące dla wielu kobiet nieodłącznym dodatkiem do garderoby.
zegarki
Opracowanie: Roccobarocco, Lorus

Powrót różowego złota

Od prawie dwóch lat króluje na światowych rynkach zegarkowych. W Polsce z lekkim opóźnieniem, choć szczególnie w tym roku zaczyna być pożądanym kruszcem. Mowa o różowym złocie, które po kilkunastu latach zapomnienia wraca jako element zdobienia w zegarkach.

Marc Ecko to jeden z najbardziej twórczych designerów młodego pokolenia. Aktywnie wspiera sztukę uliczną, graffiti i co raz częściej czerpie z niej inspiracje wykorzystując je w nowych kolekcjach zegarków. Na tarczy masywnego, charakterystycznego zegarka Marc Ecko znajdują się nie tylko podziałki z różowego złota, ale także kwieciste ornamenty, między które wpleciono 4 logotypy brandu- nosorożce.