X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
IPhone
iPhone

iPhone – telefon wymyślony na nowo!

Firma Apple® przedstawiła iPhone, urządzenie łączące w sobie rewolucyjny telefon komórkowy, szerokoekranowy odtwarzacz cyfrowy iPod® z ekranem dotykowym, oraz supernowoczesne urządzenie do komunikacji internetowej z obsługą poczty elektronicznej, www, wyszukiwarek i map.
telefon komórkowy

YouTube w telefonie Samsunga

Firma Samsung wprowadzi na europejski rynek telefon komórkowy SGH-L760, który umożliwia przesyłanie plików wideo bezpośrednio do serwisu YouTube.
Głośniki Altec Lansing Octiv 650
Opracowanie: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing

Altec Lansing Octiv 650

Innowator w dziedzinie audio, Altec Lansing wprowadził do sprzedaży zestaw głośnikowy Octiv 650. Nowa stacja dokująca do iPhone’ów i iPod’ów Touch jest już dostępna na naszym rynku w dystrybucji KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl), przedstawiciela tej marki w Polsce.
zewnętrzny dysk twardy
Opracowanie: EMC Corporation
Źródło: EMC Corporation

Nowy dysk Mac Companion do iPadów i innych urządzeń APPLE

Dzięki nowym dyskom Iomega Mac Companion, użytkownicy komputerów Mac mogą szybko i łatwo naładować swoje iPady, a jednocześnie zapewnić ogromną przestrzeń dyskową komputerom.
odbiorniki radiowe
Opracowanie: Memorex

Sprzęt audio dla wspólczesnej kobiety

Marka Memorex wprowadza na polski rynek nową linię sprzętu audio.
Rocking Residence Flow
Opracowanie: Rocking Residence
Źródło: Rocking Residence

Doskonały dźwięk w klasycznej oprawie

Rodzina nausznych słuchawek Rocking Residence rozszerzyła się o nowy model, stworzony z myślą o fanach stylu vintage, którym zależy zarówno na oryginalnym wyglądzie, jak i doskonałym dźwięku. Wygląd modelu Flow nawiązuje do najlepszych wzorców lat 70. i 80. ubiegłego wieku.
głośniki
Opracowanie: KONTEL-TELECOM

Zastąp słuchawki głośnikami Altec Lansing!

Głośniki Nobi amerykańskiej firmy Altec Lansing, stworzone specjalnie z myślą o muzycznych telefonach Nokia XpressMusic 5310 i Nokia XpressMusic 5610 są już dostępne na polskim rynku.
iPody

Zrób budzik ze swojego iPoda

W sklepie internetowym firebox.com ukazał się kolejny gadżet przeznaczony dla iPoda. Jest nim budzik o tradycyjnym kształcie.
głośnik
Opracowanie: Altec Lansing

Miksuj muzykę z iPoda i iPhona jednocześnie

Nowy zestaw głośnikowy Altec Lansing Octiv Duo M202 zapewnia zarówno system dokowania, jak i ładowania iPoda i iPhona, a dzięki aplikacji Music Mix oferuje innowacyjny sposób odtwarzania muzyki z obu tych urządzeń jednocześnie.
Gear4 prezentuje nowoczesny budzik z funkcją pomiaru snu
Opracowanie: Gear4
Źródło: Gear4

Aby spało się lepiej

Przesypiamy około 1/3 części swojego życia. O regeneracyjnych i zdrowotnych właściwościach snu nikogo nie trzeba przekonywać. Wiemy, ile godzin snu potrzebują nasze organizmy, znamy zasady higieny snu, wiemy jak ważny dla zdrowia jest jego prawidłowy przebieg. A jednak, w czasach gdy życie na jawie angażuje coraz bardziej, a każda przespana godzina wydaje się czasem straconym, coraz trudniej jest nam kontrolować sferę snu. Z pomocą przychodzi technologia.