X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wózek
Zestaw do przewijania
Opracowanie: Koo-di
Źródło: Koo-di

Niezbędnik małego turysty

Coś lekkiego na wypadek upałów. Coś ciepłego, gdyby było chłodno. Koniecznie coś przeciwsłonecznego. I coś na wypadek deszczu. Wózek. Łóżeczko. Przewijak i krzesełko do karmienia. Wszystkie wystarczająco duże, żeby były bezpieczne i wygodne. I na tyle małe, żeby zmieściły się w bagażu podręcznym. Niewykonalne? A jednak! Brytyjska firma Koo-di przygotowała serię artykułów z myślą o najmłodszych w podróży.
pokój dziecięcy
Opracowanie: PARA
Źródło: PARA

Niezbędne mebelki i inne akcesoria przeznaczone dla dzieci

Początkowe miesiące życia niemowlęcia to okres niezwykle istotny i trudny zarówno dla samego niemowlęcia, jak i jego rodziny. Zwłaszcza w przypadku pierworodnego dziecka, matka nabywa umiejętności, jak właściwie dbać o jego zdrowie, bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb. Okres niemowlęcy kończy się w raz z pierwszym rokiem życia. W tym okresie jego potrzeby są największe.
Wózek dzieciecy X-Lander X-Cite
Opracowanie: X-Lander
Źródło: X-Lander

Wózek X-Cite – wyróżnij się w miejskiej dżungli!

Wyróżniający, indywidualny, inspirujący – to cechy stylu street fashion. To jedna z najbardziej eklektycznych odmian mody, w której główną zasadą jest… sprzeciw wobec zasad! Jak sama nazwa wskazuje – styl ten tworzy ulica, głównie mieszkańcy wielkich miast. W 2014 roku będzie on dominował w szafach i na wybiegach. Projektanci marki X-lander, wychodząc naprzeciw najnowszym trendom w modzie, proponują idealnie wpisujący się w styl street fashion wózek X-Cite. Jego funkcjonalność sprawi, że młodzi rodzice bez problemu będą mogli poruszać się po miejskiej dżungli, a niepowtarzalny design wyróżni ich z tłumu.