X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Świat
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Najciekawsze gry online

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się koniecznym medium używanym do pracy, nauki, kontaktowania się z innymi ludźmi i zdobywania informacji. W sieci spędzamy również coraz więcej wolnego czasu. Istotnymelementemświata są gry komputerowe, które stały się ważnym składnikiem życia mnóstwa ludzi, także dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z ulubionych uciech naszych dzieci.
ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE
Opracowanie: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA

Laser niezastąpiony w technice i leczeniu

Laser odgrywa coraz większą rolę w obecnych czasach. Na wielu płaszczyznach jest wręcz nieodzowny. Nowatorstwem w świecie medycyny bez wątpienia jest laser CO2, który stosowany jest do usuwania zmarszczek na ciele i blizn po trądziku lub ospie. Taka możliwość usuwania niedoskonałości skóry jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej chwalonych.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Edukacyjne gry dla dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci online to świetna zabawa i sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również znakomita szansa na naukę i rozwijanie swoich umiejętności. Grając na komputerze dziecko nie tylko się relaksuje, ale też uczy. poza tym zwiększa swoją pewność siebie.
Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Opracowanie: ZnaneNieznane
Źródło: http://znanenieznane.pl

40% dzieci marzy

Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Opracowanie: ZnaneNieznane
Źródło: http://znanenieznane.pl
Jednym z największych „pożeraczy” wolnego czasu i bliskości w rodzinie jest telewizor, co potwierdzają najnowsze badania oglądania telewizji prowadzone przez TNS OBOP. W okresie styczeń-kwiecień 2011 roku przeciętne dziecko spędziło dziennie średnio przed telewizorem 2 godziny i 25 minut.  To razem 34 dni w roku. Najwięcej czasu przed telewizorem spędziło w sobotę  – 3 godziny i 4 minuty. Absolutny rekord padł w sobotę 5 marca – aż 3 godzin i 43 minut.
Busem przez świat
Opracowanie: BusemPrzezSwiat.pl
Źródło: BusemPrzezSwiat.pl

Festiwal MotoTravel zakończony

Jak w 6 tygodni odwiedzić 16 państw, zmusić 20-letniego Golfa do bezawaryjnego przejechania 8 tys. kilometrów i ile trzeba poświęcić, aby dotrzeć na koniec świata? Uczestnicy świdnickiego festiwalu MotoTravel udowadniali, że pasja podróżowania nie zna żadnych granic.
Zabawki, zabawa
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Niezapomniane zabawki dla dzieci

Nie tak dawno wymarzone zabawki można było dotknąć tylko w . Wybrani na gwiazdkę dostawali oryginalne Barbie i prawdziwe klocki Lego. Teraz sklepy zabawkowe wprawiają w zachwyt nawet dorosłych.
Wielki Kanion
Opracowanie: Wikipedia

Wielki Kanion

Nie znam osoby, która chociaż raz w życiu nie spotkała się z pojęciem "Wielki Kanion". Prawdopodobnie jest tak dlatego, że Wielki Kanion jest zaliczany do siedmiu turystycznych cudów współczesnego świata albo inaczej mówiąc cudów natury. Jednak to, że każdy o nim słyszał nie oznacza wcale, że każdy potrafiłby to niesamowite miejsce umiejscowić na mapie świata albo chociaż podać kilka podstawowych informacji na jego temat.
Zaćma – choroba utrudniająca życie!
Opracowanie: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.

Opieka nad oczami

Myślałeś kiedyś nad tym, jak okropne musi być życie osoby, która nie widzi? To okrutna rzecz, stracić szansę spoglądania na ten świat. Sporo ludzi uzna, że nasz świat jest smutny, ciężki i zły – cóż, zazwyczaj jest tak, że dostrzegamy wagę rzeczy dopiero, gdy je tracimy.
slider_grudzien
Opracowanie: Jan Tik
Źródło: http://www.flickr.com/photos/jantik/308709862/

Jak Sylwester to tylko w Zakopanem

Co roku, w okolicach Świąt pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Koncepcji jest albo zbyt dużo albo też nic interesującego nie przychodzi nam na myśl. Jeżeli sugestie w stylu kąpiel wlodowatej morskiej wodzie jest dla nas zbyt ryzykowna plac w mieście już nam się opatrzył, a powitanie Nowego Roku w filharmonii albo teatrze jest dla naszbyt nudne, być może trzeba rozważyć wybranie się za miasto.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Malowanki stymulują wyobraźnię

To malowanki sprawiają, że najmłodsi lepiej się uczą, łatwiej i szybciej adaptują materiał szkolny, wykazują się większą mądrością, są bardziej kreatywne w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do własnych kompetencji.
1 2