X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Rodzice
Wakacje w domu nie muszą być nudne
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Wakacje w domu nie muszą być nudne

Ponad 60% dzieci każdego dnia spędza kilka godzin przed telewizorem, a niemal wszystkie oglądają telewizję codziennie. Za taki stan rzeczy najczęściej odpowiedzialni są rodzice, którzy nie mają pomysłu, jak inaczej spędzić z dziećmi czas wolny. Tymczasem wystarczy odrobina zaangażowania, aby szczególnie w okresie wakacyjnym zainspirować nasze pociechy do ciekawych gier i zabaw.
rodzina
Opracowanie: Centrum Komunikacji Gordona

Chwalić, czy nie chwalić dzieci?

Nie zawsze coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się pozytywne i wskazane, jest takie naprawdę.
trening skutecznego rodzica
Opracowanie: www.gordon.edu.pl

TSR, czyli Trening Skutecznego Rodzica

"Moje dziecko jest takie niegrzeczne" – to zdanie często można usłyszeć z ust zniechęconych rodziców, którzy przyczyn trudności wychowawczych zazwyczaj upatrują w najmłodszych.
E-lementarz Internetu
Opracowanie: ING Bank Śląski

E-lementarz Internetu dla rodziców i dziadków

Korzystanie z Internetu nie dla wszystkich jest tak oczywistą umiejętnością jak pisanie czy czytanie. Takie osoby z łatwością znajdziemy nawet wśród naszych najbliższych. Dlatego ING Bank Śląski postanowił wydać podręcznik dla początkujących – E-lementarz Internetu. Edukujmy w tej dziedzinie naszych rodziców i dziadków bo warto!

Wyobrażasz sobie życie bez korzystania z komputera i Internetu? Masa korespondencji pisanej ręcznie, dokonywanie przelewów bankowych czy opłat przy okienku w banku bądź na poczcie, wycieczki do punktów komunikacji miejskiej po aktualne rozkłady jazdy, sprawdzanie numerów telefonu np. do Urzędu Skarbowego, ZUS-u w książce telefonicznej, itd.?
mata
Opracowanie: Lilliputiens

Pomysł na prezent dla małego odkrywcy

Każdy maluch jest ciekawy otaczającego go świata. Codziennie odkrywa nowe kolory, dźwięki i kształty. Fascynujący staje się każdy zakamarek w domu. Maleństwo wszędzie znajdzie dla siebie coś ciekawego. Grzechotki, przytulanki, klocki i inne zabawki szybko się dzieciom nudzą. Zdecydowanie bardziej interesujące są zawartości szafek i skarby znalezione na podłodze.
woda mineralna
Opracowanie: Alima-Gerber S.A.

Woda mineralna dla niemowląt i małych dzieci

Nowość! Woda mineralna dla niemowląt i małych dzieci, która nie wymaga gotowania przed podaniem do picia.
Alima-Gerber S.A. – ekspert w żywieniu niemowląt i małych dzieci wprowadziła do sprzedaży wodę mineralną dla niemowląt i małych dzieci.
Od czerwca jest ona dostępna w sklepach, w sekcji z produktami dla dzieci.
Co musisz wiedzieć o pływaniu niemowląt
Opracowanie: H2Ostróg:
Źródło: H2Ostróg:

Co musisz wiedzieć o pływaniu niemowląt

Dlaczego warto uczyć niemowlaka pływania? Jak wybrać odpowiedni basen i instruktora? Jak uchronić pociechę przed przeziębieniem? Czy woda chlorowana jest „gorsza” od ozonowanej? Między innymi na te pytania odpowiada Adam Kin - fizjoterapeuta, nauczyciel wychowania fizycznego i ratownik WOPR, który od dziesięciu lat uczy niemowlęta pływania, a niedawno rozpoczął zajęcia w nowym aquaparku H2Ostróg w Raciborzu.
Zabawa małych dzieci
Opracowanie: Thomas Life
Źródło: Thomas Life

Bajkowe ferie bez śniegu

Lepienie bałwana, bitwy na śnieżki, jazda na nartach, sankach, dętce czy jabłuszku. Z tym przede wszystkim kojarzą się ferie zimowe. A jeśli w czasie tegorocznej przerwy nie będzie śniegu? Czym wtedy zająć dziecko?
dziecko
Opracowanie: WTL photos

Czy dzieci potrzebują zapachu?

Dla maluchów przyjemna woń nie jest tak istotna jak komfort noszenia ubranek, które nie podrażniają ich skóry i układu oddechowego. Jednak rodzice często piorą ubranka dzieci w tzw. "produktach dla całej rodziny".
Większość z nas uwielbia chwile, gdy wkładając rano czystą odzież czujemy jej przyjemny zapach oraz miękkość.
gadżet

Internet pod kontrolą

Koniec kłopotów rodziców, którzy martwią się tym, że nie mają kontroli nad czasem, który ich dzieci spędzają w internecie. Proste, a jednocześnie skuteczne rozwiązanie na kontrolowanie połączeń internetowych to Best NetGuard.
Urządzenie montuje się na specjalnym kablu, który uniemożliwia jego demontaż. Można je kontrolować przy pomocy bezprzewodowego pilota, podobnego do tych używanych w samochodach. Posiada on tylko dwa przyciski – włączania i wyłączania. Przed wyjściem z domu wystarczy tylko wcisnąć OFF, aby mieć pewność, że połączenie internetowe zostanie odcięte.
1 2 3