X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Motywacja
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Pytanie, które możesz przeczytać w temacie tego tekstu, jest naprawdę istotne dla każdego młodego człowieka, który pragnie pracować jako informatyk. Muszę od razu powiedzieć, że zatrudnienie na etacie i wolny zawód wykazują znaczące defekty i zalety. Niżej przedstawię zwięźle cechy tych rodzajów zatrudnienia.
consulting
Źródło: http://www.4results.pl/

Consulting efektywną algorytmem na powodzenie firmy

Obecnie spółki nie dążą tylko do powiększenia osiąganych dochodów, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Właściwe zarządzanie wiedzą i consulting stają się narzędziem sukces firmy . Umiejętności zawodowe pracowników wpływają na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, kształtują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.
Praca, biznesmen
Opracowanie: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl

Marketing w rywalizacji o klienta

W latach nastawionych na sprzedaż i przy ogromnej konkurencji walka o klienta bywa bardzo zacięta. reklamy w gazetach i telewizji, ulotki, banery i wyszukane szyldy mogą nie wystarczyć do zatrzymania przy sobie kontrahenta, producenci muszą wykazać się czymś nietuzinkowym. Tym czymś, co wyróżni nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.
stres

Wypalenie zawodowe – choroba motywacji

Motywacja skłania nas do podejmowania działań. To motor napędzający aktywność i kreatywność.
świeca
Opracowanie: Faisal
Źródło: http://www.flickr.com

"Trzy Przystanki Do Śmierci"

Zaczyna się od problemów. Niekończących się, coraz bardziej narastających, coraz bardziej uciążliwych. Każdy dzień odbiera ochotę do życia. Każda kłótnia wpędza Cię w coraz większy smutek. Pragnienie oderwania się od rzeczywistości jest ogromne...
Akademia Kobiet Sukcesu
Opracowanie: Akademia Kobiet Sukcesu

Stań się kobietą sukcesu!

Jak stać się bardziej pewną siebie i skutecznie działać? Jak odnaleźć w sobie motywację i dzięki asertywności skutecznie osiągać swoje cele? Jak uwolnić się od stresu podczas wystąpień publicznych? Odpowiedź na te pytania znajdą uczestniczki nowych warsztatów organizowanych w styczniu, lutym i marcu 2011 w Warszawie przez Akademię Kobiet Sukcesu wspólnie z Instytutem Przemiany.
rodzina
Opracowanie: Centrum Komunikacji Gordona

Chwalić, czy nie chwalić dzieci?

Nie zawsze coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się pozytywne i wskazane, jest takie naprawdę.
kobieta
Opracowanie: gcoldironjr2003

Automotywacja

Na drodze każdej kobiety pojawiają się czynniki motywujące i demotywujące. Niby coś musimy zrobić, ale tak naprawdę tego nie robimy. Niby czegoś chcemy, ale tak naprawdę za moment już nam się nie chce. I choć może się wydawać, że automotywacja to trudna sztuka, nie taki diabeł straszny. W dobie swoistych zawirowań, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej, czasami aż się prosi, by powiedzieć "Rzucam to wszystko". Brak nam motywacji do dalszych działań - być może nie wszystko układa się tak, jakby się chciało, a być może brak nam zwyczajnie siły do dalszej walki.
kobieta
Opracowanie: BitchBuzz

Motywatory i demotywatory

Na drodze każdej kobiety pojawiają się czynniki motywujące i demotywujące. Niby coś musimy zrobić, ale tak naprawdę tego nie robimy. Niby czegoś chcemy, ale tak naprawdę za moment już nam się nie chce. I choć może się wydawać, że automotywacja to trudna sztuka, nie taki diabeł straszny.