X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Remont
Jak urządzić dom lub mieszkanie
Opracowanie: Future PR
Źródło: Future PR

Czy to już czas na remont?

Aby nadać naszym wnętrzom nowy wyraz, nie musimy zaraz zabierać się za całkowity remont. Wysterczające będzie, jeśli wykorzystamy parę chwytów, które pomogą nam niewielkim nakładem środków finansowych niezwykle odmienić jego obecny wygląd.
dom jednorodzinny
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków
Źródło: OKNOPLAST-Kraków

Wymieniamy okna z premią - Remontowy elementarz, część I

Planujesz wymianę okien? Sprawdź, czy możesz ubiegać się o pomoc finansową na ten cel. Do termomodernizacji domu państwo dopłaca nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Ciepłe miesiące to doskonały czas na odnowienie domu, w tym wymianę okien. Jeśli prowadzony przez nas remont ma ponadto na celu zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku, tzw. termomodernizację..
kuchnia
Opracowanie: KAM
Źródło: KAM

Wakacyjny remont kuchni

Zanim wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w kuchni, warto zacząć od dokładnego jej posprzątania. W trakcie mycia szafek, półek kuchennych, z pewnością pojawi się stos przedmiotów, których nie użyliśmy w ciągu ostatniego roku ani razu, albo zupełnie nowych – zapomnianych.
Niepowtarzalna łazienka
Źródło: tlc.howstuffworks.com

Urządzamy łazienkę

Okres lata to w Polsce tradycyjnie czas wyjeżdżania na wczasy i remontowania mieszkań. Jeśli mamy w planach remont w łazience, powinniśmy zapoznać się z dostępną ofertą sklepów w naszym mieście. Do tego rodzaju działań można wykorzystać internet, by nie jeździć po sklepach niepotrzebnie. Interesującą propozycję ma na przykład armatura sanitarna wrocław ma super ofertę. Ich wizualizacje pomagają dokonać lepszego wyboru.
mycie okna
Opracowanie: worak
Źródło: http://www.flickr.com

Pielęgnacja okien PCV

Okna PCV, ze względu na elegancki wygląd i wysoką funkcjonalność, cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tym bardziej, że producenci oferują praktycznie nieograniczony wybór zarówno kolorystyki ram okiennych, jak i pakietów szybowych, okuć czy elementów dodatkowych, takich jak klamki czy szprosy...
panele podłogowe
Opracowanie: WITEX
Źródło: WITEX

Rusza akcja „Podłogi dla powodzian”

Dwie fale powodziowe, które przeszły w tym roku przez Polskę, poczyniły niewyobrażalne straty. Zniszczyły doszczętnie wiele domów i gospodarstw, pozbawiając tym samym setki ludzi dorobku całego życia. WITEX Polska Sp. z o.o. – producent laminowanych paneli podłogowych – postanowił wspomóc najbardziej poszkodowanych przez wielką wodę i od 12 lipca uruchomił akcję „Podłogi dla powodzian”...
Nota-bene
Źródło: www.nota-bene.com.pl/

Remont? Pomyśl o nowym oświetleniu!

Letnie miesiące to doskonały czas na odświeżenie mieszkania czy domu. Jest ciepło, zatem wszelkiego rodzaju farby czy gładzie szybko wysychają, dni są długie, zatem możemy pracować bez problemu do 22, a w dodatku łatwo nam wziąć urlop żeby nadzorować ekipę. Jedną z niezwykle ważnych spraw, którą powinniśmy przemyśleć i rozplanować, gdy robimy remont jest oświetlenie.
łazienka
Opracowanie: Madix
Źródło: Madix

Wojna domowa w łazience

Remont łazienki to okazja do wprowadzenia do niej nowych, estetycznych i wygodnych rozwiązań.
Często jednak domownicy mają odmienne wizje planowanych zmian, co wywołuje różnorodne rodzinne nieporozumienia.

Wbrew pozorom w łazience występuje stosunkowo dużo potencjalnych źródeł domowych konfliktów.
kuchnia
Opracowanie: Pixers
Źródło: Pixers

Zmiany w wystroju na poprawę nastroju

Jesienna pora za oknem wprawia w dekadencki nastrój i namawia wręcz do błogiego lenistwa. Tymczasem bardziej aktywne zwolenniczki zmian w domowym wystroju, właśnie teraz rozpoczynają swe inspiracyjne figle. Mąż wyczuwając niebezpieczeństwo na wszystko się zgadza i ucieka do znajomych. Czego może się spodziewać po powrocie?...
kolor
Opracowanie: seanmcgrath

„Kolorowa terapia”

W dobie ciągłego pośpiechu, gdzie częstym animatorem naszych codziennych czynności jest stres, często zapominamy o tym co najważniejsze dla naszego zdrowia.