X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Altom
porcelana Altom
Opracowanie: Altom

Porcelanowy zestaw do kawy

Czy porcelanowa filiżanka może uratować życie? Brzmi niewiarygodnie, a jednak nie jest to tylko wymysł XXI-wiecznych speców od marketingu i reklamy…
kawa

Sztuka serwowania kawy

Czy wiesz, dlaczego filiżanka do espresso ma cylindryczny kształt albo w jaki sposób podaje się kawę po irlandzku? Warto pamiętać, że kawa powinna być nie tylko dobrze przyrządzona, ale również podana w pięknej oprawie. Altom wie, że tylko w ten sposób każdą kawową chwilą nasycimy wszystkie nasze zmysły - nie tylko węch i smak…
szklanki
Opracowanie: Nadir

Zawsze modne szkło

Wydawałoby się, że szkło to wynalazek ostatnich stuleci, tymczasem okazuje się, że najstarsze szklane przedmioty mają ponad 9000 lat. Choć minęło już tyle czasu, szkło niewiele straciło na popularności.
naczynie żaroodporne
Opracowanie: Altom Design

Niestygnąca uczta

Ciepłe, ciepłe i ciągle ciepłe…. Potrawy podane na stół, które nie stygną? Teraz stało się to możliwe. Za sprawą naczyń do zapiekania z podgrzewaczami marki Altom Design możemy utrzymać na dłużej odpowiednią temperaturę, smak oraz aromat przyrządzonych dań, a przy tym oczarować gości efektownym serwowaniem.
zastawa stołowa Altom
Opracowanie: Altom

Zastawa stołowa z tulipanami

Ciepłe promienie wiosennego słońca, rozkwitające na drzewach pąki i soczysta zieleń trawy sprawiają, że my również wybieramy bardziej odważne i promienne kolory. Ożywiamy także nasze mieszkania wzbogacając je o dodatki w intensywnych barwach i wiosennych motywach.
układanie sztućców
Opracowanie: Altom DESIGN

Układanie sztućców

Trudno wyobrazić sobie wytworną kolację bez eleganckiego nakrycia stołu. Sztuka układania sztućców zgodnie z zasadami savoir-vivre to umiejętność, której trzeba się nauczyć. Przez labirynt dobrego wychowania przeprowadzi nas Altom Design.
garnki Altom
Opracowanie: Altom

Nowe garnki do kuchni

Masz dosyć ciągłego przywierania potraw do dna podczas gotowania? Zmień sprzęt! Dobre i ładne garnki to podstawa udanego gotowania!