X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Tłuszcze
Benecol
Opracowanie: Benecol

Choroby cywilizacyjne - cholesterol

W dzisiejszych czasach wysoki poziom cholesterolu to już choroba cywilizacyjna. Jak jej zapobiegać? Warto sięgnąć po nową margarynę Benecol z oliwą z oliwek, której wyśmienity smak łączy się z działaniem obniżającym poziom cholesterolu w organizmie.
dieta
Opracowanie: rexipe

Wiosenne ważenie... kalorii i dieta cud

Wiosna tuż, tuż. To najlepszy moment, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Nie ma rady – czas zacząć liczyć kalorie!
Pomoże Ci w tym elektroniczna waga kuchenna Gorenje ze specjalnym kalkulatorem wartości odżywczych, m.in. kalorii. A więc, do dzieła!
frytki
Opracowanie: LabyrinthX

Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?

Fast food to cichy zabójca. Sprawdź, jakie substancje znajdują się w popularnym jedzeniu. Z pewnością nie są to witaminy...
Fragmenty książki amerykańskiego autora Erica Schlossera "Fast Food Nation" ("Naród fast foodów"). Artykuł ukazał się w bostońskim miesięczniku "The Atlantic Monthly", numerze ze stycznia 2001.
oleje
Opracowanie: M&J

Więcej oleju w głowie

Nowością w ofercie firmy M&J i marki Świdnicki jest olej rzepakowy. Olej rzepakowy Świdnicki to nie tylko znakomity tłuszcz, bez którego trudno obejść się w kuchni. Badania dowodzą, że dzięki olejowi zachowujemy zdrowie i młodość, a nasz mózg sprawniej funkcjonuje.
Naucz dziecko zdrowych nawyków żywieniowych
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Naucz dziecko zdrowych nawyków żywieniowych

Nawyki żywieniowe, jakich nauczymy nasze dziecko będą miały wpływ na jego rozwój, kondycję organizmu oraz zdolność uczenia się i koncentracji. Utrwalanie zasad zdrowego odżywania od najmłodszych lat jest także skuteczną profilaktyką wielu problemów zdrowotnych, w tym nadwagi i otyłości.
tran
Opracowanie: VITANA

Tran - uzupełnienie zdrowej diety

Całe szczęście czasy zmuszania się do tolerancji tłusto-rybnego smaku już minęły i płynna konsystencja tranu razem z nimi. VITANA Tran, jako suplement diety z powodzeniem występuje w postaci tabletek, co zdecydowanie ułatwia wszystkim niedowiarkom odpowiednią i systematyczną pielęgnację organizmu od wewnątrz.
cholesterol

Weźmy sobie do serca stan naszego...

Mogłoby się wydawać, że nie ma dwóch tak bardzo niepasujących do siebie rzeczy jak sprawny układ krążenia i serce oraz tłuszcze w pożywieniu. A bez niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) nasz organizm nie jest w stanie funkcjonować. Sam ich nie syntetyzuje, a są one budulcem niemal wszystkich komórek.
Novocardia
Opracowanie: Novocardia

Choroby układu krążenia- zaburzenia lipidowe

Liczba zgonów z powodu chorób układu krążenia stale rośnie. Zgromadzone dotychczas dane są zatrważające! Polacy niechętnie poddają się restrykcjom żywieniowym, a odsetek osób deklarujących stałą aktywność fizyczną wciąż utrzymuje się na przerażająco niskim poziomie.
Wypieki świąteczne
Opracowanie: flickr.com
Źródło: flickr.com

Wigilijny stół pod lupą dietetyka

Wigilia i Boże Narodzenie to jedne z nielicznych dni w roku, w których nie oglądamy się na ilość spożywanych kalorii. Nawet najbardziej zawzięci i wytrwali w przestrzeganiu diety mają problem, aby odmówić sobie spróbowania wszystkich dwunastu potraw.
Świąteczne potrawy pod okiem dietetyka
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Świąteczne potrawy pod okiem dietetyka

Czy wiesz, które ze świątecznych potraw są najbardziej kaloryczne, a które możemy smakować bez obaw o naszą figurę? O poradę zapytaliśmy eksperta ds. żywienia i dietetyki z Centrum Naturhouse.
1 2