X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Młynki
sortownik odpadów
Opracowanie: Franke Polska Sp. z o.o.

Sortownik odpadów- sprytny sposób na porządek

Lubisz porządek. Wszystko masz odpowiednio poukładane – ubrania kolorystycznie, buty zgodnie z porą roku, książki alfabetycznie, a szklanki według kompletu? Chcesz też zrobić coś dla środowiska i zacząć segregować śmieci, ale kilka worków o różnym przeznaczeniu psuje Twoje poczucie estetyki. Jest na to pewien sprytny sposób.
naleśniki

Smakowite naleśniki z niezwykłym cukrem

Tego w Polsce jeszcze nie było, producent Cukru Królewskiego zaskoczył wszystkich pomysłem i innowacyjnym rozwiązaniem. Bo któż z nas mógłby przypuszczać, że cukier puder można zamknąć w młynku?
Młynek do pieprzu
Opracowanie: Chef'n
Źródło: Myin.pl

Gadżety w kuchni

Klasyczne noże, młynki w kształcie prostokąta czy sztućce z wzorem florystycznym to zdecydowanie za mało! Nastała era rzeczy wielofunkcyjnych: ładnych, ale i praktycznych! Takich, które nie tylko będą pomocne przy codziennych czynnościach, ale także ozdobią wnętrze niebanalnym designem.
młynki
Opracowanie: Blomus
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/

W kieracie wyrazistego smaku

Młynki Cino są niczym silniki współczesnych, sportowych samochodów, pracujących w ekstremalnych warunkach, gdzie trzeba sprostać żądaniom najbardziej wymagających właścicieli.
Podajemy przekąski
Opracowanie: DUKA
Źródło: DUKA

W smak karnawału

Ma błyszczeć, świecić się i czarować. To oczywiście niedosłowne oczekiwania wobec karnawałowego stołu, na którym świetnie prezentować się będą zarówno dekoracje po minionych świętach, jak i uniwersalne elementy stołowej kolekcji, które posiadamy w domu.
przystawki
Opracowanie: Home&Home

Akcesoria kuchenne do nowoczesnego wnętrza

Urządzając mieszkanie nie możemy zapomnieć, że potrzebne nam będą akcesoria kuchenne. Pojęcie to obejmuje szeroką gamę artykułów mniej lub bardziej potrzebnych do sprawnego funkcjonowania kuchni. Chcielibyśmy zaprezentować niektóre z dostępnych na www.homehome.pl produktów, które zaliczają się do kategorii akcesoria kuchenne.
przystawki
Opracowanie: www.homehome.pl
Źródło: www.homehome.pl

Wymyślne akcesoria kuchenne

Urządzając mieszkanie nie możemy zapomnieć, że potrzebne nam będą akcesoria kuchenne. Pojęcie to obejmuje szeroką gamę artykułów mniej lub bardziej potrzebnych do sprawnego funkcjonowania kuchni. Chcielibyśmy zaprezentować niektóre z dostępnych na www.homehome.pl produktów, które zaliczają się do kategorii akcesoria kuchenne...
młynki
Opracowanie: Casa Bugatti

Jak dwie pensjonarki wierciły dziadkowi dziurę w brzuchu

Na czym polega urok pensjonarki i jej nimfetkowa zjawiskowość, wie każdy, kto dał się uwieść sprytnej Lolicie Nabokova. Albo – czytał "Ferdydurke" Gombrowicza i współcierpiał miłosne męki z Józiem. Pensjonarka to istota nie całkiem z tej ziemi. Niepoważna, a zarazem niebezpieczna kobietka-wamp. Słodka modliszka stoi ze skromnie spuszczonym wzrokiem, rękami zalotnie przytulonymi do tułowia, z dłońmi ściskającymi fałdy spódniczki, by dygnąć wdzięcznie. I to pierwsze wrażenie gubi, zniewala i urzeka na wieki.
młynki do soli i pieprzu
Opracowanie: Stelton
Źródło: Stelton

Szczypta melancholii, kropla uroku, drobina Skandynawii

Przyprawianie potraw można podzielić na dwie grupy – przyprawianie dla samego przyprawiania, nie niosące ze sobą specjalnych estetycznych emocji i przyprawianie z gustem, smakiem i pomysłem. Gust, smak i pomysł przejawią się w tym przypadku w chwytającym za serce designie skandynawskich solniczek, pieprzniczek, karafek na płynne przyprawy i młynków do soli i pieprzu...
miski
Opracowanie: LEGNOART

Kuchnia w kolorach bamboo LEGNOART – włoscy mistrzowie drewna

Subtelnie, bez fanfar i hałaśliwej reklamy wkroczyli na polski rynek. Świadomi niebanalnego uroku i świeżego autentyzmu swoich produktów, włoscy mistrzowie drewna, firma LEGNOART, wabi wielbicieli prostoty i natury.