X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kursy
narciarze
Opracowanie: Warszawskie Stowarzyszenie DeSki

Obozy narciarskie dla dzieci

Każdy rodzic chce, by jego dziecko potrafiło łączyć edukację, zabawę i aktywność. W jaki sposób to osiągnąć? Wystarczy je zachęcić do uprawiania sportu, który poza rozwojem fizycznym, uczy dyscypliny, systematyczności, odpowiedzialności i zdrowej rywalizacji.
Małgorzata Tumiłowicz

Trudna praca modelki

Wśród aspirujących do bycia modelkami dziewcząt zdaje się królować opinia, że wystarczy ładna buzia by odnieść sukces.
Takie stwierdzenia śmieszą doświadczone modelki, irytują pracowników agencji ale przede wszystkim wprowadzają w błąd młode dziewczyny rozpoczynające karierę w modelingu.
nauka jazdy
Opracowanie: wilzworkz

Przeżyć kurs nauki jazdy

Każdy kto chce prowadzić pojazd musi przez to przebrnąć, bez wyjątków. Dla niektórych to pozytywne przeżycie, dla innych może zamienić się w koszmar spędzający sen z powiek.
kurs html

Ty, dziecko i Twój dom, czyli Twoja Firma – część III

"Stworzenie strony WWW" – to hasło dla większość kobiet i mężczyzn brzmi jak polecenie podróży w kosmos. W dodatku statkiem, który mamy skonstruować sobie sami...
Spotkanie w firmie konsultingowej
Opracowanie: Elkhart Lake's Road America
Źródło: http://www.flickr.com

Terminy związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa

Coraz więcej ludzi w dzisiejszych czasach podejmuje wyzwanie założenia i pokierowania własną firmą. Nie jest to zadanie proste, osoba ta będzie musiała zmierzyć się z wieloma przeszkodami. Przede wszystkim start indywidualnego biznesu wymaga dużej sumy gotówki na początek.
książka
Źródło: www.morguefile.com

Nauka niedługo po ogólniaku –Wrocław

Kończąc lat osiemnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed okropnie trudnym wyborem, czym się zająć. W dobie kryzysu, odnalezienie dobrze płatnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne wcale tego nie ułatwia. Jeśli dalej chcemy się uczyć, alternatywnym dla studiowania pomysłem jest policealne studium, podwyższające kompetencje i w szybszym czasie gwarantujące uprawnienia do przyjęcia pracy w zawodzie.
Akustyka w szkole
Opracowanie: Armstrong
Źródło: Armstrong

Jaką wybrać specjalizację w liceum?

Powszechna opinia jest taka, iż w murach szkolnych przebywają jedynie dzieci. Dowodem przeciwległej tezy są szkoły dla dorosłych, które kształcą osoby pragnące wyrównać oświatowe zaległości.
Make Up Academy

Akademia piękna

"Piękno jest otwartym listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca"
A. Schopenhauer
consulting
Źródło: http://www.4results.pl/

Consulting efektywną algorytmem na powodzenie firmy

Obecnie spółki nie dążą tylko do powiększenia osiąganych dochodów, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Właściwe zarządzanie wiedzą i consulting stają się narzędziem sukces firmy . Umiejętności zawodowe pracowników wpływają na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, kształtują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.
Samolot
Opracowanie: capcloud
Źródło: http://sxc.hu

Prezenty budzące przeżycia

Każda okazja do obdarowania bliskich prezentami jest dobra. Wszak nic nie cieszy bardziej, niż sprawianie radości innym. Dzięki nowym usługom, dostępnym na rynku, wciąż możemy zaskakiwać niesamowitymi niespodziankami.
1 2