X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Baterie zlewozmywakowe
bateria
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Bateria Gamma – dominujący akcent w kuchni

Jednym z modnych trendów w aranżacji nowoczesnych kuchni są przestronne i surowe wnętrza, gdzie ilość dodatków ograniczona jest do niezbędnego minimum. Dominują w nich elementy ze szkła i stali, proste meble oraz minimalistyczne w formie sprzęty. W taki wystrój wpisują się baterie zlewozmywakowe Gamma, nowość w ofercie Grupy Armatura, które zwracają uwagę zdecydowaną, geometryczną bryłą.
Baterie z linii Padwa
Opracowanie: Ferro S.A.
Źródło: Ferro S.A.

Elegancja i trwałość na lata

Baterie z linii Padwa pokryte powłoką PVD to kolejna propozycja FERRO S.A. dla wszystkich ceniących połączenie eleganckiego designu z niezwykłą trwałością materiału. Technologia naparowywania próżniowego stworzona w NASA w USA polega na osadzaniu w próżni azotanu cyrkonu, który sprawia, że powierzchnia staje się twarda i odporna na wszelkie zarysowania, zabezpieczając urządzenie przed urazami i zużyciem. Metoda ta jest obecnie wykorzystywana przy produkcji wielu dóbr codziennego użytku.
Bateria zlewozmywakowa stojąca
Opracowanie: Ferro S.A
Źródło: Ferro S.A

Kuchnia - miejsce, w którym skupia się energia naszego mieszkania

Kuchnia jest miejscem, w którym skupia się pozytywna energia całego mieszkania. Powinna być wygodna i funkcjonalna. Jej wystrój i odpowiednio dobrana kolorystyka mają sprzyjać mobilizacji naszych sił witalnych.
Jak sprawić, aby w jadalni i kuchni było zawsze świeżo, czysto i schludnie? Może zastosować odpowiednią kolorystkę? Niebieski rozjaśniony bielą sprosta zadaniu i doskonale dopasuje się do tych ważnych dla każdego z nas wnętrz.